Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Nikolla

Total: 225
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.642Z

Gjykata, 24 vjet burg për vrasësin Nikolla

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 24 vjet burg Altin Nikollën, i cili u akuza për vrasje. Gjyqtarja Fatmira Hajdari ka zbardhur edhe vendimin e dënimit të Nikollës, i cili, së bashku me të atin dhe vëllain, kanë vrarë Pjetër Qafën. Më parë, Gjykata e Tiranës i shpalli fajtorë për vep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.082Z

Fëmijët me aftësi të kufizuara, Nikolla: Nga shtatori mësues mbështës për ta

Ministria Nikolla ka delaruar se, që nga shtatori do të ketë mësues mbështetës për fëmijët me aftësi të kufizuara. Marrë shkas nga shifrat e larta të fëmijëve, që nuk ndjek shkollat rreth 46% e tyre, për shkak të paragjykimeve ajo tha se situata do të ndryshojë së shpejti për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.023Z

At e bir 50 vite burg, vranë për një zgarë

30/04/2005  Preng e Florjan Nikolla ekzekutuan Pjetër Qafën. Djali gjykimmnë mungesë TIRANË – Vranë për një zgarë mishi, dënohen me nga 25 vite burg. Preng dhe Florjan Nikolla, at e bir, ishin të ulur dje në bankën e të akuzuarve. Gjykata e Shkallës së Parë i deklaroi f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.650Z

Vrasja e kasapit, 24 vjet autorit

 Armand BajramiKishte vrarë pas konfliktit të lindur për një zgarë mishi, gjykata e dënon në mungesë me 24 vjet heqje lirie. Gjykata e Tiranës dha verdiktin përfundimtar për shtetasin Altin Nikolla, të akuzuar si ekzekutorin e kasapit Pjetër Qafa në vitin 2004. Ndërkohë që si b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.172Z

20 mijë euro për kokën e Lul Berishës

I pandehuri Altin Nikolla rrëfeu dje në gjykatë tentativën për vrasjen e “hasmit” Të pandehurit e organizatave kriminale të Durrësit kanë paguar mijëra euro për të eliminuar njëri-tjetrin, pasi nuk kishin rënë dakord për pazaret e drogës. Altin Nikolla ka dëshmuar dje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.439Z

Prokuroria, 50 vjet burg at e bir, vranë për një zgarë mishi

05/04/2005  TIRANË – Vranë për një zgarë mishi, kërkohet dënimi me nga 25 vite burg. Në gjykatë erdhën për t’u gjykuar tre të pandehur, babai me dy djemtë e tij. Prokurorja Lindita Ziguri kërkoi deklarimin fajtor të të pandehurve dhe dënimin e tyre me nga 25 vite heqje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.426Z

Ekstradohet pas 8 vitesh i dënuari me 24 vite burg për vrasje

Tirane, 14 dhjetor, NOA –Drejtesia shqiptare ka arritur te sjelle ne vend per te vuajtur denimin nje te denuar me 25 vite burg per vrasje. Behet fjale per 34-vjeçarin Altin Preng Nikolli i lindur ne Puke. Nikolli eshte ekstraduar mbremjen e djeshme, rreth ores 17:30, Italia. Ai ker

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama