Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Qato

Total: 341
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Ikën Altin Qato, zëvendësohet nga kreu i operacionit që arrestoi Dritan Dajtin

Largohet nga detyra Altin Qato, drejtor i Policisë së Elbasanit prej gati dy vitesh. Mësohet se vendin e tij do ta zërë Arjan Muça, shefi i Njësisë Operacionale të Policisë së Shtetit, i cili gjatë qeverisjes Berisha drejtori operacionin e arrestimit të Dritan Dajtit gushtin e 2009-s,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.187Z

Altin Qato flet në Ora News për shtimin e masave të sigurisë në Shqipëri

Në një intervistë telefonike për Ora News, Altin Qato Drejtori i Policisë për rendin dhe Sigurinë në Policinë e Shtetit deklaron se policia e shtetit ka bërë një vlerësim të situatës dhe kanë ngritur një plan masash. Për shkak të vlerësimit të rriskut ne bëjmë shtimin e forcav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.512Z

Vdekja e turistit, Qato: Po hetohet, ndodhi jashtë zonës së mbrojtur

Numri dy i policisë, Altin Qato ka konfirmuar se po hetohet për vdekjen e turistit, por ai ka theksuar se ngjarja ndodhi jashtë zonës së mbrojtur nga policia. Zv/drejtori i Policisë së Shtetit ka folur për masat e marra në luftën kundër narkotikëve, masat për sigurinë në zonat bregdet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.368Z

Sulme terroriste në Shqipëri, Qato: Nuk kemi informacione konkrete

Ditët e fundit policia ka shtuar masat e sigurisë ndaj rrezikut që vijnë nga terrorizmi, pas sulmeve të ndodhura në Francë një javë më parë. Efektivë të aramtosur, autoblindë qëndrojnë 24 orë në pikat hyrëse dhe dalëse të qyteteve në qëndrat tregtare dhe pranë institucioneve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.413Z

Kreshnik Qato: Premtoj vetëm fitore

Intervistoi: Altin B. Kodra Sonte në mbrëmje, në orën 18:30, me orën angleze (19:30, me orën shqiptare), Kreshnik Qato do të zhvillojë betejën e radhës në ring, në një ndeshje me 10 raunde, të e vlefshme për titullin "Southern Area Super Middleweight Title" (ose për titullin e Ang

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.211Z

Përleshja me policinë në Elbasan. Qato: Protesta është e paligjshme (Video)

Mbërritja e kryeministrit Edi Rama në Elbasan pasditen e sotme nuk ka qenë aspak e qetë dhe situata ka eskaluar, pasi protestues të opozitës janë përleshur me dhjetëra forca policie që kanë blinduar bulevardin Aqif Pasha. Menjëherë pas mbërritjes së kryeministrit, protesta opozitare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.926Z

Kultivimi i kanabisit, Qato: Do ndëshkohet efektiv që nuk kryen detyrën

Një ditë pas miratimit nga qeveria të planit kombëtar antikanbis, Drejtori i Përgjithshëm për Rendin dhe Sigurinë Publike, Altin Qato, zhvilloi një takim në Durrës me përfaqësues të policisë së qarkut. Qato paralajmëroi ndëshkime nëse aktorët e përfshirë në nismën antikanabis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama