Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Qato

Meta: total 348 / total_found 348 / time 0.000 / keyword[0] altin / docs[0] 9202 / hits[0] 14619 / keyword[1] qato / docs[1] 1099 / hits[1] 2587 /
Ikën Altin Qato, zëvendësohet nga kreu i operacionit që arrestoi Dritan Dajtin
  • 2019-04-11

Ikën Altin Qato, zëvendësohet nga kreu i operacionit që arrestoi Dritan Dajtin

Largohet nga detyra Altin Qato, drejtor i Policisë së Elbasanit prej gati dy vitesh. Mësohet se vendin e tij do ta zërë Arjan Muça, shefi i Njësisë Operacionale të Policisë së Shtetit, i cili gjatë qeverisjes Berisha drejtori operacionin e arrestimit të Dritan Dajtit gushtin e 2009-s,

Elbasan, ndalohen disa pjesëtarë të fisit Çapja
  • 2018-11-17

Elbasan, ndalohen disa pjesëtarë të fisit Çapja

Disa pjesëtarë të fisit Çapja janë ndaluar në Elbasan gjatë një operacioni kontrolli që është ndërmarrë nga policia e Shtetit dhe FNSH. Pritet që në minutat në vijim të kenë detaje lidhur me këtë operacion. Operacionet janë drejtuar nga kreu i policisë së Elbasanit, Altin Qato

Përleshja me policinë në Elbasan. Qato: Protesta është e paligjshme (Video)
  • 2018-09-06

Përleshja me policinë në Elbasan. Qato: Protesta është e paligjshme (Video)

Mbërritja e kryeministrit Edi Rama në Elbasan pasditen e sotme nuk ka qenë aspak e qetë dhe situata ka eskaluar, pasi protestues të opozitës janë përleshur me dhjetëra forca policie që kanë blinduar bulevardin Aqif Pasha. Menjëherë pas mbërritjes së kryeministrit, protesta opozitare

Ndryshime në polici, drejtues të rinj në Vlorë, Elbasan e Pukë
  • 2018-03-06

Ndryshime në polici, drejtues të rinj në Vlorë, Elbasan e Pukë

Rreth një muaj ka kaluar nga vizitat e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu në disa prej drejtorive të policive më të rëndësishme në rrethe, ku u paralajmëruan ndryshime në strukturë. Rrokada, tek e cila u vendos dis

Rrokadë në Policinë e Shtetit, një femër emërohet zv.drejtore
  • 2018-02-15

Rrokadë në Policinë e Shtetit, një femër emërohet zv.drejtore

Pas paralajmërimit të Drejtorit të ri Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka ardhur dhe lëvizja e parë në kupolën e policisë. Gjovalin Loka mbante portin e drejtorit të Shkodrës, është emëruar drejtor për rendin në Policinë e Tiranës. Emërimi në këtë detyrë është bërë ditën

Elbasan, goditet grupi kriminal me tritol dhe armë, 8 të arrestuar
  • 2018-02-08

Elbasan, goditet grupi kriminal me tritol dhe armë, 8 të arrestuar

Policia e Elbasanit ka goditur mbrëmjen e sotme një grup kriminal me rrezikshmëri të lartë, në kuadër të operacionit Forca e Ligjit. Nga informacionet paraprake dyshohet se janë arrestuar 8 persona dhe operacioni ka zgjetur 6 orë, me asistencën e FNSH-së dhe forcave Renea. Personat e arr

Elbasan, zbardhen emrat e të arrestuarve me mina e municione
  • 2018-02-08

Elbasan, zbardhen emrat e të arrestuarve me mina e municione

Janë zbardhur emrat e 5 personave të arrestuar mbrëmjen e djeshme në Elbasan në kuadër të operacionit Forca e Ligjit. Burime bëjnë me dije se kanë rënë në pranga shtetasit Gazmor Kukla, Gerald Yzeillari, Edmond Abazi, Kristi Maxhari dhe Kristian Petani. Policia e Elbasanit goditi mbrëm