Rezultate te kerkimit per termin: +Aman

Meta: total 821 / total_found 821 / time 0.000 / keyword[0] aman / docs[0] 821 / hits[0] 993 /
Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!
  • 2019-04-09

Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!

Nga Mimoza Ahmeti As unë nuk e dija deri atë mëngjes kur ra telefoni: Jam unë, tha ai, sot më 11°° te Lidhja e Shkrimtarëve. Kishte fytyrën e habisë natyrale dhe sytë e tij ishin dy flegra pas të cilave montohej në distancë inteligjenca, trupi i tij i mëndafshtë i pështjellë me

17 Maji/ Mu lut Luli, aman-aman, Rama: Nxori burrat me leje lindje nga burgu!
  • 2019-04-05

17 Maji/ Mu lut Luli, aman-aman, Rama: Nxori burrat me leje lindje nga burgu!

Ka qenë i ashpër kryeministri Edi Rama sot me opozitën, teksa e ka sulmuar nga Kukësi, ku prezantoi Safet Gjicin si kandidat për zgjedhjet lokale dhe u prit me protesta nga demokratët. Ai ka ironizuar vendimin ekstrem të Lulzim Bashës për të dalë nga Parlamenti bashkë me aleatët e tij,

No Pic available
  • 2019-02-22

Si përgjohej Maks Velo, se kishte parë film me shtëpi publike

Dosja e Përndjekjes së Sigurimit të Shtetit ndaj artistit Maks Velo vazhdon të ngjallë debate mbi raportin që ne si shoqëri duhet të mbajmë me të shkuarën. Më poshtë shqiponline po boton një pjesë nga përndjekja e Velos, sipas raporteve të Sigurimit të Shtetit, marrë nga libri Jet

No Pic available
  • 2019-02-19

DIASPORA SI MBUSHËSE SALLASH

Petrit Kuçana Gati e pabesueshme ka qenë shifra e publikuar nga qeveria shqiptare për të ashtuquajturin samit i Dytë i diasporës. Shuma prej 66 milionësh mbetet enigma e pazgjidhshme e çfarë-ve dhe pafundësisë së Pse-ve. Në kufijtë e çmendurisë mbetet shpërndarja e shifrave, ku 120

PD-LSI në protestë nga frika e SPAK? Kryemadhi: Tani skemi mandat, le të na arrestojnë
  • 2019-02-18

PD-LSI në protestë nga frika e SPAK? Kryemadhi: Tani skemi mandat, le të na arrestojnë

Protesta e opozitës së bashkuar para Kryeministrisë më 16 shkurt u komentua gjerësisht në media, me rivalët e tyre të majtë që madje thanë se Lulzim Basha, Sali Berisha e Monika Kryemadhi duan destabilizimin e vendit pasi kanë frikë drejtësinë e re dhe një arrestim të mundshëm nga

No Pic available
  • 2019-02-15

Terror administratës, Rama: Është shqetësuar mavroboja, por në Vlorë

PD dhe LSI kanë zbuluar sot në disa postime në Facebook dhe dalje për mediat të deputetëve të tyre se Partia Socialiste është angazhuar për të realizuar një antimiting në Vlorë, në të njëjtën kohë me protestën e tyre nesër para Kryeministrisë. Sipas forcave opozitare, Administr

Rama: Basha po vdes që të më takojë
  • 2019-02-13

Rama: Basha po vdes që të më takojë

Nga Rrësheni, në takimin që pati me banorët e kësaj zone, Edi Rama ka ironizuar kreun e opozitës, Lulzim basha. Ai ka komentuar takimet e tij të bërë me qytetarët në prag të protestën së paralajmëruar për datën 16 shkurt, duke thënë se i vjen keq për njerëzit që i shkojnë nga