Rezultate te kerkimit per termin: +Ambasadorit +Abdellah

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.095Z

Kryeministri Berisha priti në takim ambasadorin e Egjiptit në Shqipëri, zotin Ahmed Hassan Abdellah  

Kryeministri Berisha priti sot në takim ambasadorin e Egjiptit në Shqipëri, zotin Ahmed Hassan Abdellah, i cili e informoi kryeministrin për situatën dhe zhvillimet e fundit politike në Egjipt. Kryeministri Berisha e falenderoi ambasadorin Abdellah përzemërsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.106Z

Presidenti i Republikës priti në një takim lamtumire Ambasadorin e Republikës Arabe të Egjiptit, Ahmed Hassan Abdellah

29 gusht 2016 Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani priti sot në një takim lamtumire Ambasadorin e Republikës Arabe të Egjiptit, zotin Ahmed Hassan Abdellah, në mbyllje të misionit diplomatik në Shqipëri. Presidenti Nishani vlerësoi kontributin e vyer 4-vjeçar të dhënë nga Am

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.955Z

Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Egjiptit në Shqipëri, Ahmed Hassan Abdellah, me rastin e marrjes së detyrës  

Kryeministri Berisha priti sot, në takim, ambasadorin e Egjiptit në Shqipëri, Ahmed Hassan Abdellah, me rastin e marrjes së detyrës. Kryeministri Berisha i uroi përzemërsisht mirëseardhjen dhe suksese në detyrën e re, duke theksuar se ndodhej n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.271Z

Berisha: Mirënjohje Egjiptit për njohjen e Kosovës

17-07-2013 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha priti ambasadorin e Egjiptit, Ahmed Hassan AbdellahKryeministri Berisha priti dje në takim ambasadorin e Egjiptit në Shqipëri, zotin Ahmed Hassan Abdellah, i cili e informoi kryeministrin për situatën dhe zhvillimet e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.964Z

Berisha: Duhet bashkëpunim i ngushtë me Egjiptin

Gjatë bisedës, Berisha theksoi se Shqipëria është shumë e interesuar për të zhvilluar marrëdhënie të ngushta e bashkëpunim në të gjitha fushat, me Egjiptin. Ambasadori Abdellah, i përcolli përshëndetjet e përzemërta të Kryeministrit dhe autoriteteve të tjera të larta të Egjipt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama