Rezultate te kerkimit per termin: +Ambjentalsit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.393Z

Përmbytjet në Shqipëri, shkak erozioni

Në prag të stinës së dimrit duket se situata e përmbytjeve do të jetë si në vitet e shkuara dhe shkak kryesorë sipas disa studiuesve, është erozioni. Ambjentalsitë dhe gjeologët Xhemal Mato , Spiro Boçi, Ardian Klosi, Spartak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama