Rezultate te kerkimit per termin: +Ambulancat

Total: 624
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.552Z

Berisha: Habilajt përdornin ambulancat e spitalit për transport droge

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar mbrëmjen e sotme referuar informacioneve të qytetarit dixhital se Habilajt me lejen e drejtoreshës perdornin edhe ambulancat e spitalit per transportin e drogës! PESH Z berisha bashk me ifermjerin esht dhe dretoresha brunilda mersini jam i sigurt qe edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.627Z

Ermonela Jaho sjell ambulancat

Sopranoja shqiptare Ermonela Jaho, e cila ka disa javë që performon në Operan Mbretërore të Londrës më "Triptikun" e Puccinit, në rolin e murgeshës Angelica, është e pafjalë dhe është dyzuar në reagimin e saj, pas lajmit se në shfaqjet e saj Opera Mbretërore ka thirrur disa h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.510Z

Videot e tmerrit: Njerëzit vrapojnë, ambulancat në veprim në Mynih

Pas të shtënave në një qendër tregtare në Mynih ku tete persona kanë vdekur dhe 10 janë plagosur, kanë dalë disa pamje në video. Në to duket që njerëzit vrapojnë në panik për të shpëtuar. Në një video tjetër ambulancat u kanë ardhur në ndihmë viktimave pas atentatit. Atent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.724Z

AMC dhe GIZ modernizojne ambulancat ne Theth e Razem

Transmetuar me 26052015 - 1733 Ilir Beqja Banoret e zones se Thethit dhe Razmes por edhe mijera turiste qe do te vizitojne keto treva do te kene mundesi te marrin nje sherbim shendetesor te standardeve te larta fale projektit te AMC d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.879Z

Ambulancat të gatshme për çdo situatë

Ambulancat të gatshme për çdo eskalim situate në protestën e sotme. Përpos policisë edhe emergjenca është në gjendje gatishmërie për çdo intervenim të mundshëm. Disa infemierë dhe ambulancat janë vendosur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.380Z

PD Korrupsion edhe me ambulancat

brbrOpozita ka sulmuar serish kryeministrin Edi Rama per favorizim te klienteve te tij Deputetja demokrate Eleina Qirici tha se miqte e kryeministrit jo vetem do te furnizojne qeverine me makina luksi tip Jaguar por  pikerisht tek ata jane blere edhe ambulancat brbr brbrNdertuesit te vilave te Ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.444Z

Vazhdon skandali me ambulancat, a është qytetari kjo?

Një tjetër foto që po qarkullon në rrjet dëshmon se çfarë heqin qytetarët e sëmurë për të mbërritur deri në spital në rast urgjencash. Askush nuk hap rrugën kur dëgjon sirënën e ambulancës. Është i disati rast që ambulancat detyrohen të hipin mbi trotuarë për të shpëtuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama