Rezultate te kerkimit per termin: +Americano

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.824Z

Poni mahnitë me “Americano” (Video)

Pas një pauze në skenën muzikore, këngëtarja nga Shqipëria, Poni, është rikthyer me një projekt të ri. “Americano” titullohet kënga më e re e këngëtares, të cilën e solli në bashkëpunim me 2 Step, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:35.979Z

Libi, SHBA sulmon kampin e ISIS, vriten 41 xhihadistë

Avionët luftarakë amerikanë kanë kryer një sulm në Libi, ku kanë mbetur të vdekur 41 persona, ndërsa 6 të tjerë raportohet se janë plagosur. Sipas SHBA-së, objektivi i sulmit ishte eliminimi i liderit ekstremist tunizian Noureddine Chouchane dhe kampi i trajnimit të ISIS. Sipas New Y

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.947Z

"Zogu" i famshëm edhe në Brazil, por te gjyqtarja

Nëse në Kosovë "zogu" për dikë është mburrje, në Brazil "zogu" dikujt i ka nxjerrë telashe. Kësisoj trajneri brazilian, Celso Teixeira i ka parë sherr bukurisë së një gjyqtareje në fushë. Maira Ameri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.493Z

Lady Gaga del nga hoteli gjysmë e zhveshur

Kaliforni, 7 Tetor NOA - Një veshje e bardhë por shumë transparente, pa reçipeta. Ka qenë kjo mënyra që Lady Gaga është prezantuar tek fansat e saj të shumtë që e prisnin jashtë hotelit në Londër. Këngëtarja &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.235Z

Salma Hayek, një striptiste 45-vjeçare (FOTO)

Share Edhe pse tashmë ka mbushur 45 vjeç, Salma Hayek mbetet një prej aktoreve më seksi. Për këtë arsye, në filmin e saj të fundit, Americano, asaj i është dhënë roli i një striptisteje.  Me siguri që moshataret e saj do të bëhen më shumë se xheloze, kur të shohin trupin e saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.001Z

Sulmi i SHBA-së në Libi, mes viktimave edhe dy serbë

Sulmi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Libi u ka kushtuar jetën edhe dy pjesëtarëve të ambasadës serbe, të cilët mbaheshin prej një viti në një kamp të Shtetit Islamik. Lajmi është bërë i ditur nga ministri i Jashtëm u Serbisë, Ivica Daçiç, i cili i identifikoi dy vikti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.522Z

Pas martesës, Gizel pozon nudo për “Vanity”

Çfarë muaji mjalti për Gizel Bundshen! Modelja prej disa javësh është martuar me Tom Brendin dhe tani pozon nudo për kopertinën e “Vanity Fair America”. E njohur për ekspozimin e veshjeve të “Victoria's Secrets”, ajo rrëfen për dashurinë ndaj të shoqit dhe dëshirën për të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama