Rezultate te kerkimit per termin: +Amerikes

Total: 6400
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.283Z

Erdogan ultimatum Amerikes

brbrTurqia ashperson qendrimin e saj ne raport me shtetet perendimore Presidenti Rexhep Taip Erdogan i ka vene ultimatum Amerikes te beje nje zgjedhje mes Turqise dhe Fetullah Gylen Keto komente Erdogan i ka mbajtur gjate nje tubimi ne Ankara ku ishin mbledhur mbeshtetesit e tij ne shenje proteste k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.527Z

70 vjet VOA Sekretarja Klinton pershendet Zerin e Amerikes

Per shtatedhjete vjet me radhe Zeri i Amerikes ka qene nje burim i besuar lajmesh dhe informacioni per miliona njerez ne mbare boten. Qe nga lindja e tij Zeri i Amerikes eshte pershtatur vazhdimisht ne boten tone qe ndryshon me shpejtesi duke u rritur nga nje sherbim transmetimi radiofonik ne nje rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.533Z

Kupa e Amerikes mund France 2016

brbr7 muaj me pare askush nuk e mendonte se do te zhvillohej duke pare se FIFA gate kishte asgjesuar udheheqesit e konfederates se Konkakaf Amerikes Veriore dhe Qendrore dhe atyre te Konmbeol Amerika Jugore Por nderhyrja e amerikaneve beri qe ky edicion special i Copa America Centenario jo vetem te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.074Z

Shkelzen Gashi drejt Amerikes

0 brbr SSSAbrASS brbrShkelzen Gashi mund te ndryshoje kampionat dhe kontinent Sulmuesi shqiptar sipas gazetes Blick eshte ne bisedime per te lene Zvicren per t8217u transferuar ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes apo ne Kinebrbr brbr27 8211 vjecari nuk ishte i pranishem ne sfiden mes Basel dhe Aust

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.578Z

Kili fituese e kupes se Amerikes mundi ne finale Argjentinen

0 brbr SSSAbrASS brbrKili ka fituar Kupen e Amerikes per here te pare ne gati 1 shekull te ketij turneu dhe per me teper perpara publikut te tij ne kryeqytetin Santiagobrbr brbrNje beteje e gjate ndaj Argjentines se Lionel Messit qe ka perfunduar te 11-metershatbrbr brbrKoha e rregullt dhe pjeset s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.385Z

Banka e Amerikes, humbje prej 1 bilione usd

Banka e Amerikes ka raportuar nje humbje neto prej 1 bilion dollaresh ne tremujorin e fundit, nga korriku ne shtator, humbje e cila ka qene me negative nga sa parashikohej. Shifra ne fjale eshte krahasuar me perfitimin neto prej 3.2 bilione ne 3 mujorin e meparshem dhe me fitimin prej 1.2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.679Z

Genti Sejko te Zeri i Amerikes

brbrNe nje kohe kur zyrtare te larte ne Bruksel dhe Athine jane angazhuar ne zgjidhjen e krizes ne Greqi guvernatori i Bankes se Shqiperise Genti Sejko ka perforcuar qendrimin e institucionit qe drejton se kjo krize nuk prek sistemin bankar ne Shqiperi Ne nje interviste per Zerin e Amerikes Sejko th

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama