Rezultate te kerkimit per termin: +Amir +Abrashi

Total: 270
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.101Z

Maratonomaku Amir Abrashi vrapon 331 km në 28 ndeshje

Mesfushori Futbollisti shqiptar është një nga zbulimet e sezonit në Bundesligën 2 Amir Abrashi është kthyer në një nga lojtarët më të spikatur të Bundesligës 2 dhe për të kuptuar pse, mjafton të shohësh statistikat e tij sezonale me fanellën e Fraiburgut. Sipas statistikave zyrtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.492Z

Amir Abrashi, kryesues dhe maratonomak në Bundesligën 2

Mesfushori Mesfushori i përfaqësueses shqiptare, Amir Abrashi, është një nga emrat më të spikatur të këtij edicioni në Bundesligën 2. Shumëkush e cilësoi një hap mbrapa në karrierë kalimin e futbollistit nga Grasshoper te Fraiburg, meqë ky ekip luante në Bundesligën 2. Por Abrashi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.622Z

Zyrtare: Amir Abrashi kalon në futbollin gjerman

Mesfushori shqiptar, Amir Abrashi, do të provojë një aventurë në futbollin gjerman. 25 vjeçari që mbron ngjyrat e kombëtares shqiptare, është lojtar i ri i Freiburgut, skuadër që këtë vit, ka rënë nga elita e futbollit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.693Z

Amir Abrashi gol per Grasshopers

brbrAmir Abrashi gjeti per here te dyte rrjeten gjate ketij sezoni me fanellen e Grasshopers Ne javen e 26 te kampionatit zviceran skuadra nga Cyrihu fitoi ne fushen e Sion me rezultatin e thelle 5 -0 ndersa futbollisti i kombetares shqiptare ishte autor i nje prej golave te cilat u shenuan te gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.712Z

Amir Abrashi, në ndjekje për mesfushorin vihet edhe Lacio

Skuadra e Lacios në janar synon të për forcohet edhe me një shqiptar tjetër. Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, fjala është për mesfushorin e Grasshopersit dhe të Kombëtares shqiptare, Amir Abrashi. Kohëve të fundit ka pasur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.476Z

Abrashi: Problem dokumentet, smund të luaj

Amir Abrashi është lojtari që refuzoi Zvicrën për të luajtur me Shqipërinë, por me shumë mundësi nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e parë të kombëtares. Dokumentet nga Zvicra janë vonuar shumë dhe ai po pret me padurim ditën kur do të ndizet drita jeshile. Abrashi është sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.620Z

Gjermani, Abrashi rinovon kontratën me Frajburg

Amir Abrashi ka rinovuar kontratën me klubin e Frajburg. Mesfushori i kombëtares Shqiptare që u bashkua me skuadrën gjermane në vitin 2015 gjeti gjuhën e përbashkët me drejtuesit e klubit. Lajmin e bëjnë të ditur mediat gjermane që nuk kanë mundur ende të zbulojnë detajet e marrëvesh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama