Rezultate te kerkimit per termin: +Amsterdami

Total: 359
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.502Z

FOTOT/ Amsterdami kopjon Tiranën, semaforë LED si në kryeqytetin shqiptar

Projekti i Bashkisë së Tiranës për vendosjen e semaforëve LED përgjatë Bulevardit Dëshmorët e Kombit dhe në disa rrugë kryesore të qytetit, duket se po “kopjohet” edhe nga bashki të tjera evropiane, siç është ajo e Amsterdamit. Semaforët e veçantë LED janë ekspozua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.559Z

Praga, Amsterdami i lindjes

Drogat në Çeki nuk janë të lejuara. Por ligjet kanë përcaktuar vlera të mëdha maksimale, kush ka me vete deri në 15 gram marihuanë, një gram kokainë apo 1,5 gram heroinë nuk ka bërë vepër penale. Ndërkohë Praga është kthyer në kështjellë të pirjes së marihuanës, si Amsterda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.908Z

Rama: Kopenhageni?, Amsterdami?Stokholmi? JO, Elbasan Arena!

Stadiumi "Elbasan Arena" është gati. Këtë e ka konfirmuar sot edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social, Twitter.Rama ka publikuar foton e stadiumit "Elbasan Arena" të cilin e krahason me stadiume të famshme në Evropë.“Sheshi përpara Shtëpisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.284Z

Avioni francez anullon fluturimin nga Amsterdami pas kërcënimeve në Twitter

Të gjithë pasagjerët e avionit francez AF1741 që do të nisej nga Amsterdami për në Francë me orën lokale 14.45, janë nxjerrë jashtë për shkak të një kërcënimi në tëitter. Aeroplani tani është duke u kontrolluar dhe shërbimet e emergjencës janë të pranishme në vendngjarje. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.898Z

"Kopenhaga?, Amsterdami, Stokholmi, JO, Elbasan Arena"

Stadiumi modern shqiptar "Elbasan Arena" është gati. Këtë e ka konfirmuar sot edhe Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Me një postim në Twitter, Edi Rama e ka publikuar foton e stadiumit "Elbasan Arena" të cilin e krahasohen me stadi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.615Z

Amsterdami ndalon biçikletën e birrës

Amsterdami ka ndaluar biçikletat e birrës në rrugët e saj pas ankesave për turistë të rrëmujshëm ,të dehur dhe të çrregullt. Biçikletat janë një mënyrë popullore për turistët që festojnë në grup, dhe udhëtojnë me të rreth Amsterdamit. Kritikët thonë se ato janë bërë she

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.003Z

Rama: Kopenhageni? Amsterdami?Stokholmi? JO, Elbasan Arena!

Stadiumi "Elbasan Arena" është gati. Këtë e ka konfirmuar sot edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social, Twitter.Rama ka publikuar foton e stadiumit "Elbasan Arena" të cilin e krahason me stadiume të famshme në Evropë. “Sheshi përpara Shtëpis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama