Rezultate te kerkimit per termin: +Amsterdamit

Total: 722
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.537Z

Arben Frroku para gjykatës së Amsterdamit

Më 28 Korrik Arben Frroku do të dalë përpara Gjykatës së Amsterdamit për falsifikim dokumentash. Dy javë më vonë do të merret vendimi për akuzën e falsifikimit të dokumentave dhe për ekstradimin e tij drejt Shqipërisë. Arben Frroku, u arrestua 6 Mars në Schipol, pranë Aeroportit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.047Z

Bojan huazohet tek Ajaksi i Amsterdamit

Pas dy sezonesh i huazuar tek Roma dhe Milani, Bojan Krkiç nuk do të ketë vend as në këtë sezon në radhët e Barcelonës. Sipas “El Mundo Deportivo”, klubi spanjoll, pasi nuk ka arritur të gjejë blerës potencialë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.399Z

Kombëtarja, të enjten miqësore me nje skuader rajonale te Amsterdamit

I akomoduar ne \"Hampshire\"Golfhotel ne afersi te Amsterdamit ekipi yne kombetar nen drejtimin e trajnerit Otto Baric ka zhvilluar seancen e pare stervitore reth ores 10:00 te paradites se sotme. Ne kete stervitje te pare ka munguar vetem sulmuesi dhe kapiteni i skuadres Igli Tare i cili pritet ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.032Z

Marseja e Canës mposht Ajaksin e Amsterdamit

Marsejë - Marseja e Lorik Canës arriti të mposhtë Ajaksin e Amsterdamit me rezultatin 2-1 në ndeshjen e parë për 1/8-at e Kupës Uefa. Gjithçka në këtë takim u regjistrua në pjesën e parë. Cheyrou kalon në avantazh Marsejën në minutën e 19-të. I rikthyeri Niang arrin të dy-fis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.517Z

Holandë, kërcënim me bombë në aeroportin e Amsterdamit

Aeroporti i Amsterdamit në Holandë është evakuuar për shkak të një kërcënimi me bombë. Policia ka mbyllur aeroportin dhe një ekip bombe po punon për gjetjen e saj. Schiphol është një ndër aeroportet me fluksin më të madh të udhëtarëve në Evropë. Burime të pakonfirmuara rapor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.111Z

Rihapet pas 10 vjetësh, Muzeu Kombëtar i Amsterdamit

Kryeveprat e Rembrandit dhe mjeshtrave të tjerë holandezë janë gati për t’u vizituar në Muzeun Kombëtar të Amsterdamit, i cili është planikifikuar të hapet javën e ardhshme, pas një pauze dhjetëvjeçare.Muzeu, të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.728Z

Guxon Turjan Hyska, drejt Amsterdamit me ndryshime të mëdha

Moderatori i njohur, Turjan Hyska ka treguar se guxon të bëjë edhe ndryshime rrënjësore në paraqitjen e tij. Në një postim në Instastory, ai duket tullac, si asnjëherë më parë. Ai ka vetëm pak ditë që është martuar me Orinda Hutën dhe të dy janë nisur për muaj mjalti drejt Amst

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama