Rezultate te kerkimit per termin: +Analyzer

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] analyzer / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
Dëshironi Wi-Fi më të shpejtë? Ja çfarë duhet të bëni
  • 2016-09-06

Dëshironi Wi-Fi më të shpejtë? Ja çfarë duhet të bëni

Një lidhje e dobët interneti është një zhgënjim, sidomos kur jeni duke e shikuar ndonjë film ose duke bërë punën në kompjuter. Një lidhje e dobët interneti nuk është vetëm bezdi, por edhe më shumë se aq. Në ditët e sotme, shumë njerëz mbështeten tek interneti për punë, shko

Beqaj Me buxhetin e 2014 dyfishojme fondet kunder kancerit
  • 2014-02-05

Beqaj Me buxhetin e 2014 dyfishojme fondet kunder kancerit

Transmetuar me 04022014 - 1946 Ministri i Shendetesise z Ilir Beqaj PUBLICITET Tirane 4 shkurt 2014 NOAal- Ne kuadrin e 4 Shkurtit Dites Boterore te Luftes Kunder Kancerit Ministri i Shendetesise z Ilir Beqaj i shoqeruar nga Drejtorja

No Pic available
  • 2011-11-06

Alkooli, Shëndeti dhe Jeta Seksuale

 Adem Harxhi Le të flasim për një paradoks. Alkooli është një drogë, që në vartësi të sasisë që konsumohet, mund të jetë ndihmues ose tmerrësisht i dëmshëm. Përpara se ta merrni edhe një herë gotën në dorë, hidhni një sy në këto efekte kontradiktore të alkoolit:   1