Rezultate te kerkimit per termin: +Anastas +Duro

Total: 280
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.861Z

Betohet Anastas Duro

Anastas Duro nis zyrtarisht detyren si minister i Puneve Publike, Ceshtjeve Sociale dhe Shanseve te Barabarta.Ai eshte betuar perpara presidentit te republikes, ne nje ceremoni ku asnje nga perfaqesuesit e mazhorances nuk ka marre pjese.Ne ceremonine e betimit te ministrit te ri kane qene te pranish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Anastas Duro betohet para Presidentit,Topi

Ministri i ri i Puns, shtjeve Sociale dhe Shanseve t Barabarta, Anastas Duro bri dje betimin prpara Presidentit t Republiks, Prof. Dr. Bamir Topi. N ceremonin zyrtare t rastit t organizuar n mjediset e Pallatit t Brigadave, ishin t pranishm Kryetari i Partis Bashkimi pr t Drejtat e Njeriut, Vangjel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.183Z

Kuvend, 70 vota për ministrin e ri, Anastas Duro

Me 70 vota pro dhe 30 kundër Anastas Duro është emëruar në postin e Ministrit të Punës, Çështjeve Sociale dhe Shanseve të Barabarta. Kuvendi miratoi mbrëmjen e djeshme në seancë plenare dekretin e Presidentit të Republikës. TIRANE- Kuvendi miratoi mbrëmjen e djeshme në seancë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.097Z

Anastas Duro: Prioritetet e mia, në krye të Ministrisë së Punës

Ende pa u tharë mirë boja e dekretit të Presidentit të Republikës, Bamir Topi, ministri i ri i Punës, Çështjeve Sociale dhe Shanseve të Barabarta, Anastas Duro, tregon për "Shqip prioritetet e punës së tij, si pasardhës i Kosta Barkës. I pyetur për pozicionin e tij të ardhshëm në q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.875Z

Anastas Duro, ministr i Puns

Presidenti i Republiks Bamir Topi, ka dekretuar sot emrin e ri pr n postin e Ministrit t Puns, shtjeve Sociale dhe Shanseve t Barabarta. Kshtu karrigen e Kosta Barkas e ka zn Anastas Duro. Dekreti i kreut t shtetit, ka firmosur shkarkimin e Kosta Barks si dhe emrimin e ministrit t ri. Deri m tan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.623Z

Kuvend, Anastas Duro ministri i ri i Punës

Kuvendi miratoi mbrëmë draftin për SHKB-në që u kontestua nga opozita TIRANË- Ministri i ri i Punës, Çështjeve Sociale dhe Shanseve të Barabarta do të jetë Antastas Duro. Kuvendi miratoi dje në mbrëmje me shumicë votash dekretin e Presidentit të Republikës për emërimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.862Z

Ministri i ri i Punës, Çështjeve Sociale dhe Shanseve të Barabarta, Anastas Duro bën betimin përpara Presidentit Topi.

10 tetor 2008 Ministri i ri i Punës, Çështjeve Sociale dhe Shanseve të Barabarta, Anastas Duro bëri sot betimin përpara Presidentit të Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi. Në ceremoninë zyrtare të rastit të organizuar në mjediset e Pallatit të Brigadave, ishin të pranishëm Kryetari i P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama