Rezultate te kerkimit per termin: +Andaj

Total: 6806
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.868Z

Pëlqen vëmendjen andaj edhe pozoi nudo

 Këngëtarja dhe aktorja Miley Cyrus pranon se asaj i pëlqen të ketë vëmendjen e të tjerëve, madje edhe të paparacëve. “Thash se do të marr një vit pushim para se ta realizoj këtë incizim. Por është vësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.359Z

Konjufca: Kjo ishte vazhdim i seancës andaj nuk tentuam shumë që të marrim pjesë

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosjes pas përfundimit të seancës, tha se në rast se do të ishte mbajtur seancë e re do të ishin munduar ta ndalin atë me mjete më të fuqishme siç kanë vepruar edhe më herët. "Por për shkak se ishte vetëm vazhdim i seancës së mëpars

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.781Z

Dobesohuni me ndihmen e shenjes se horoskopit

Kerkoni menyre me te cilen mund te humbni kilograme? Me secilen shenje mbreteron element tjeter dhe iu drejtohet aktiviteteve tjera fizike, andaj llojet e caktuara te ushtrimeve ndikojne ndryshem ne shenjat e ndryshme te horoskopit. Keto jane disa keshilla baze per pjesetaret e seciles shenje. DAS

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.225Z

AAK-ja e Vitisë shkon në riformatim

Gjatë pranverës do të ketë një ristrukturim të plotë të Degës së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Viti, ndërsa kryetari i tashëm, Hafir Hoxha, ka paralajmëruar se nuk do të jetë kandidat për kryetar të Degës. Ai ka thënë se ishte zgjedhur kryetar në Kuvendin e jashtëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.711Z

Goli më i rëndësishëm

Ylli i Milanit, Ronaldinho ka thënë se goli në fitoren 1-0 ndaj Fiorentinës, të shtunën, ishte më i rëndësishmi gjatë këtij sezoni, pasi i siguroi ekipit kualifikimin për në Ligën e Kampionëve. “Ishte fitore vendimtare, andaj ky është goli im më i rëndësishëm i sezonit. Kual

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.322Z

Gërxhaliu i shkruan letër kryeministrit Mustafa për të pagjeturit

Shefi i Departamentit të Mjekësisë Ligjore, Arsim Gërxhaliu, i ka shkruar letër kryeministrit të vendit, Isa Mustafa, përmes së cilës e ka njoftuar lidhur me atë se tash e disa muaj rezultatet e analizave për të pagjeturit janë stopuar. Sipas Gërxhaliut, ICMP ka dhënë përgjigje, du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.846Z

Patozi, apel opozitës të hyjë në Kuvend

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Astrit Patozi i ka bërë apel opozitës të marrë pjesë në seancën e nesërme të Kuvendit të Shqipërisë. Patozi i ka kërkuar opozitës të jetë prezente në Parlament për të diskutuar ndryshimet në buxhet. Patozi tha se ftesa e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama