Rezultate te kerkimit per termin: +Andej

Total: 8739
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.612Z

Andej dhe këndej!

Ilir Paja Një ftesë për të gjithë. Një mikpritje jo politike, por europiane! E tillë ishte dhe ceremonia e organizuar nga qeveria shqiptare, e cila nuk është e z. Rama, por e një procesi mbarë shqiptar, duke nisur me shembjen e “Murit të Berlinit”.Një ftesë dhe pas një fyerje në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.407Z

Shqiptar andej, shqiptar këndej

113 kilometra të vijës kufitare që ndajnë Shqipërinë me Kosovën, tash e tutje do të ruhen nga shqiptarët, andej dhe këndej kufirit. KFOR-i ia la në duar kosovarëve ruajtjen e kufirit. Kalimi i kompetencave u bë simbolikisht me një shtrëngim duarsh mes përfaqësuesve të KFOR-it dhe P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.602Z

De Biasi Andej nga ne besojne te kualifikimi

Fitorja me Portugaline e ka bere trajnerin e kombetares shqiptare Gianni De Biasin njeriun me te kerkuar ne vendin e tij Numri nje i stolit kuqezi paraqitet ne intervisten e dhene me shprehjen andej nga ne duke e etiketuar veten si nje Shqiptar perpara bashkekombasve te tijbr br Fitorja me luzitan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.181Z

Peqini, andej nga kaloi Çezari

Rruga që nga Apolonia drejto het kah Veriu përqafon këne tat dhe kalon ujërat përmes tragetesh parake e të mëdha. Prej andej rruga vijon nga Apsusi (Semani), duke kaluar shpesh nëpër pyje, në një zonë kodrinore mjaft të populluar, e cila në Lindje shndërrohet në një rrafshinë të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.795Z

Këtej dhe andej pragut…

Majlinda BASHLLARI Stinë republikash të dehura Sot ai ka marrë mësimin e parë mbi seksin. Është dymbëdhjetë dhe krejtësisht kundër sjelljeve kalorsiake. Mendo, një burrë paguan gjithnjë në takime dashurie… e mund të mos jetë fare dashuri, Kush ka kohë të shohë një shami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.971Z

Florenc Hoxha kërcënon fotoreporterin e Dita-s: Largohu që andej se ta marr aparatin ta fus në grykë

Ashtu siç edhe ishte lajmëruar një tjetër protestë e dhunshme është zhvilluar  ditën e djeshme në kodrat e Liqenit për të kundërshtuar ndërtimin e bashkisë për këndin e lojërave. Këtë here tubimi organizohej nga Partia Demokratike. Deputetë e këshilltarë të djathtë ishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.441Z

Si u ktheva që andej prej nga rrallë bën vaki, mesazhi prekës i Artan Lames pas operacionit në zemër

Pas operacionit të suksesshëm në zemër, kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame, ka postuar një falenderim prekës për të gjithë, por në veçanti për të shoqen, Mirelën. Lexoni më poshtë tekstin e plotë: Në botimin e parë të romanit Njeriu me Top, Dritëroi fut një nga ato skenat trashen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama