Rezultate te kerkimit per termin: +Andi +Martini

Meta: total 43 / total_found 43 / time 0.000 / keyword[0] andi / docs[0] 5291 / hits[0] 7842 / keyword[1] martini / docs[1] 1912 / hits[1] 3121 /
No Pic available
  • 2017-03-20

Përplaset nga automjeti, plagoset rëndë drejtuesi i biçikletës

Përplasja e një automjeti me një 58-vjeçar që po lëvizte me biçikletë, për pak përfundoi me pasoja tragjike në qendër të Shkodres. Aksidenti ndodhi rreth orës 10.35 minuta tek sheshi Demokracia ku mjeti tip Fuoristradë Hamer me targë AA610MB, ka përplasur shtetasin Fetah Deltina, 58

Aksidenton 58-vjeçarin dhe largohet, por arrestohet në kohë rekord
  • 2017-03-20

Aksidenton 58-vjeçarin dhe largohet, por arrestohet në kohë rekord

Policia e Shkodrës ka arritur të arrestojë në kohë rekord një 19-vjeçar, pasi kishte aksidentuar me makinë në qendër të qytetit një person dhe më pas u largua nga vendngjarja. Rreth orës 10:35 të ditës së sotme, në lagjen Vasil Shanto në vendin e quajtur ish-5 Heronjtë, një mjet

Na sollët atdheun, dhe ne kënduam me ju, si në atdhenë Jacksonville, Florida
  • 2017-01-22

Na sollët atdheun, dhe ne kënduam me ju, si në atdhenë Jacksonville, Florida

Reportazh rreth koncertit madhështor të Trios së Yjeve të Muzikës shqiptare, vëllezërit korçarë, Stefi & Endri Prifti, dhe Bujar Qamili, organizuar nga kryetari i Vatra Jacksonville, Florida USA, z. Adriatik Spahiu Nga Raimonda MOISIU Më 2 Janar 2017, ditën e hënë, që përkonte dhe

No Pic available
  • 2016-04-14

Të konkurosh për të humbur , Leka: Ja pse RTSH humbi transmetimin e Euro 2016

Të konkurosh për të humbur është tema e kësaj të enjte në emisionin Të Paekspozuarit të gazetarit Ylli Rakipi. Në studio të ftuar janë: -Alfred Peza, deputeti i PS -Martin Leka, Drejtor i komanduar i RTSH -Andi Bushati, Kryeredaktor Lapsi.al -Fatos Lubonja, gazetar, shkrimtar Intervista

No Pic available
  • 2016-04-14

Të konkurosh për të humbur , TVSH një kufomë që nuk ngjallet më

Të konkurosh për të humbur. Kjo ishte tema e kësaj të enjte në emisionin Të Paekspozuarit të gazetarit Ylli Rakipi, në fokus të së cilës ishte Radio Televizioni Publik dhe problematikat e tij. Në studio të ftuar ishin: -Alfred Peza, deputeti i PS -Martin Leka, Drejtor i komanduar i RTS

Publikohen fotot para ekzekutimit në Linzë
  • 2015-11-12

Publikohen fotot para ekzekutimit në Linzë

Publikohen fotot e para të çasteve të fundit të jetës së viktimës Enton Nikaj, para ekzekutimit të tij me armë zjarri. Pamjet janë siguruar nga kamera e lokalit ku edhe ndodhi krimi, në restorantin "Muraga" në Linzë. Në fotografitë e siguruara nga gazetari Andi Qosja tregojnë momen

No Pic available
  • 2014-04-18

Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, në cilësinë e Kryetarit të Këshillit të Lartë të Drejtësi