Rezultate te kerkimit per termin: +Andi

Total: 5493
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.023Z

Distopia e Andi Hilës

“La vita e Bella”, artisti Andi Hila ekspozon në “Tulla Center” Me kukulla në duar, dy fëmijët nuk e fshehin gëzimin, ndërsa pas tyre shihen ndërtesat e së shkuarës. Andi Hila zgjedh një gjuhë të thjeshtë, ku servir imazhet në telajot e tij, të cilat ti i prek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.514Z

Andi Lila shënon gol ndaj Sassuolos

Lojtari i kombëtares shqiptare të futbollit, Andi Lila ka shënuar golin e tij të parë me Parmën, në Seria A. Ai ka qenë në fushë në ndeshjen me Sasuolën dhe ka shënuar golin e barazimit. Goal Andi Lila Sassuolo vs Parma 1-1 Serie A 15... by maudiid12

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.276Z

Andi Lila transferohet te Parma

Mbrojtësi ka firmosur për klubin italian dhe që të martën do t’i bashkohet skuadrës së re Andi Lila është një futbollist i Parmës. Lajmi është publikuar dje në mediat italiane, të cilat e kanë vlerësuar transferimin e futbollistit të kombëtares shqiptare si goditjen e parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.895Z

Andi Lila: Për Kombëtaren luaj kudo

Nga ANDI TANKU Mbrojtësi kavajas që aktivizohet me Pas Janinën në kampionatin grek luajti dje në jo në pozicionin e tij të zakonshëm atë në të djathit të mbrojtjes, por u zhvendos në të krahun tjetër në mungesë të Vangjelit. Pas takimit ai për paraqitjen e ekipit ndaj Moldavisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.133Z

Andi Lila e ardhmja ne Gjermani

Janari do ta gjeje Andi Lilen me nje skuader te re Me shume gjasa futbollisti i kombetares shqiptare nuk do te jete me pjese e ekipit grek ne vitin 2015 pavaresisht se 2014 e mbylli ne menyren me te mire te mundshme duke realizuar nje gol mjaft te bukur ne ndeshjen qe PAS Janina fitoi ndaj Paokut 3-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.579Z

Andi Lila heroi i Janines

brbrAndi Lila fitoi derbin e shqiptareve ndaj Ergys Kace ne javen e 14 te kampionatit grek Paoku kryesues pesoi nje humbje te papritur dhe te thelle ne Janine me rezultatin 3-0 ku protagonisti i kesaj fitoreje ishte padyshim Andi Lila Ne stadiumin Zosimadhes futbollisti kavajas ishte i pari qe zhbll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.699Z

Foto: Zbulohet magjistarja serbe ku shkon Andi Lila

Futbollisti i kombëtares Andi Lila, thotë se, ka gjetur "magjistaren" e tij. Ajo quhet Marijana, është fizioterapiste, dhe jeton në Beograd. Duket se serbja e ka ndihmuar Lilën të kalojë për një javë një dëmtim që mund ta mbante larg fushës për afro 2 muaj. Pas kësaj lojtari i "Pas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama