Rezultate te kerkimit per termin: +Andis +Harasani

Total: 1451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.552Z

FOTOT/ Blushi e Andis Harasani, sërish bashkë

Deputeti Ben Blushi dhe ish-deputeti Andis Harasani kanë tërhequr vëmendjen e fotoreporterëve. Ata janë fotografuar së bashku sot në mesditë në Bulevardin e Tiranës. Në një moment duken edhe të bezdisur nga vëmendja e fotografëve të medias ndaj tyre. Blushi është një nga kritik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.190Z

Andis Harasani refuzon detyrën e re në PS

Nga profili në Facebook i Andis Harasanit TIRANE- Kam plane të tjera Kjo është arsyeja pse deputeti i Partisë Socialiste, Andis Harasani ka refuzuar detyrën e ofruar nga ana e Asamblesë së Partisë Socialiste. Nëpërmjet rrejtit social Facebook, Harasanin ka njoftuar se Te dashur miq –

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.620Z

Foto/ Andis Harasani trishtohet kur mëson çfarë i ka bërë Joleza Koka

Ish-deputeti socialist Handis Harasani, duket se ka përjetuar keq një veprim të kryetares së FRESSH-it Joleza Koka kundrejt tij. Joleza e ka fshirë Harasanin nga lista e miqve në facebok dhe për këtë ai nuk e ka kursyer ironinë në facebook. "ai momenti kur kupton që Joleza Koka të ka h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.962Z

Deputeti Andis Harasani iken nga grupi parlamentar i PS

Deputeti socialist, Andis Harasani largohet nga grupi parlamentar Partisë Socialiste.  Një fakt i tillë u bë i ditur nga kreu i PS-së, Edi Rama, gjatë mbledhjes së radhës së këtij grupimi. Sipas tij, Harasani largohet për arsye personale &n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.960Z

Deputeti Andis Harasani ikën nga grupi parlamentar i PS

25-09-2012 / Gazeta 55 Rama: Vendimi për arsye personaleDeputeti socialist, Andis Harasani largohet nga grupi parlamentar Partisë Socialiste.  Një fakt i tillë u bë i ditur nga kreu i PS-së, Edi Rama, gjatë mbledhjes së radhës së këti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.234Z

Kallëzohet penalisht ish-deputeti Andis Harasani

Tiranë - Plot 16 zyrtarë janë kallëzuar penalisht në Prokurori nga Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive. Midis emrave është edhe ai i ish-deputetit socialist, Andis Harasani, i cili jeton në Shtetet e Bashkuara. Zyrtarët janë kallëzuar penalisht për mos respekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.176Z

Andis Harasani përfshihet në replika të ashpra me Berat Buzhalën

Kombëtarja e futbollist ka bërë që dy ish-deputetë, një i Shqipërisë dhe një i Kosovës, përkatësisht Andis Harasani dhe Berat Buzhala, të përfshihen në një debat të ashpër në distancë. Shkak është bërë një deklaratë e Buzhalës në emisionin Opinion, ku tha se tifozët j

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama