Rezultate te kerkimit per termin: +Andorrs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.555Z

Meta vizitë në Andorra

Zvendskryeministri dhe Ministri i Punve t Jashtme, Ilir Meta ka zhvilluar sot t parn vizit t nj kryediplomati shqiptar n Principatn e Andorrs. Gjat ktij takim Meta zhvilloi nj takim me Ministrin e Punve t Jashtme dhe t Marrdhnieve Institucionale t Andorrs, Xavier Espot Miro. Gjat biseds mes dy deleg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.026Z

Reformat e qeverisë, Meta i prezanton në Andorra

Zvendskryeministri dhe ministri i Punve t Jashtme, Ilir Meta, zhvilloi dje t parn vizit t nj kryediplomati shqiptar n Principatn e Andorrs. Gjat ktij takimi, Meta u takua me ministrin e Punve t Jashtme dhe t Marrdhnieve Institucionale t Andorrs, Xavier Espot Miro. Gjat biseds mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.937Z

Kuzhe: Shqipëria është gati për eliminatoret e Euro 2012

Besimi Shqipria do t’i nis ndeshjet e Grupit D n eliminatoret e Euro 2012 me optimizm, pas rezultateve q prfaqsuesja ka regjistruar n miqsoret prgatitore pr aktivitetin kontinental. Prball Uzbekistanit, kuqezinjt regjistruan fitoren e katrt pr vitin 2010, ndrsa m par ata kishin dal fitues prb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.597Z

Pasvendimi, kush do ta njohë tani Kosovën

Cilat janë shtetet që kanë deklaruar se do të presin vendimin e GJND-së për të njohur Kosovën dhe cilat shtete kanë qenë të pavendosura për këtë çështje T paktn 5 shtete jan shprehur qart se n rast se vendimi i Gjykats Ndrkombtare t Drejtsis do t jet n favor t Koso

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama