Rezultate te kerkimit per termin: +Andre +Santos

Total: 49
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.411Z

Andre Santos pranë Juventusit

Sipas të përditshmes italiane “Tuttosport” skuadra e Juventusit është rikthyer përsëri në ndjekje të lojtarit të Fenerbahçes, mbrojtësit brazilian Andre Santos. Santos 2 vite më pare ka qenë shumë afër transfer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.724Z

Arsenali arrin marrëveshje për Andre Santos

Arsene Wenger duket ta ketë marrë mjaft seriozisht çështjen e përforcimit të skuadrës, duke qenë se tashmë ka arritur marrëveshje me Fenerbahcen për mbrojtësin e krahut të majtë, Andre Santos. Pas largimit të Gael Clichy d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.705Z

Santos adaptohet në Arsenal

Mbrojtësi i majtë i Arsenalit, Andre Santos ka treguar se ngadalë është duke u adaptuar në Premierligë. Santos iu bashkua gjigantit londinez nga klubi turk Fenerbahce gjatë verës dhe tashmë ka zënë vend në formacionin bazë të Arsene Wengerit, edhe pse është ndihmuar nga lëndimi i K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.839Z

Santos e Mertesacker përforcojnë Arsenalin

Nga Express më 31 gusht 2011 në ora 20:11 Andre Santos dhe Per Mertesacker e kanë përforcuar Arsenalin, në ditën e fundit të afatit kalimtar të verës. Mbrojtësi i majtë brazilian arriti nga Fenerbahçja, kurse qendërmbrojtësi gjerman nga Werder Bremeni. Për dy lojtarët, ekipi i A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.607Z

Santos, i lumtur në Arsenal

Mbrojtësi Andre Santos ka ritheksuar dëshirën e tij të mbetet në Arsenal pavarësisht spekulimeve rreth interesimit nga Galatasaray. Braziliani erdhi në Emirates nga Fenerbahce gjatë verës së vitit 2011 por humbi vendin në formacionin bazë nga Kieran Gibbs. Megjithatë, 29 vjeçari ka kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.961Z

Arsenal e zyrtarizon largimin e Santos

Skuadra e Arsenalit e ka zyrtarizuar largimin e mbrojtësit të skuadrës, brazilianit Andre Santos. Arsenal është marrë vesh me skuadrën braziliane Gremio për huazimin e tij. Santos do të jetë i Gremios deri në fund të këtij edicioni, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.273Z

Merr udhë Brazili i Mano Menezesit

Në Brazilin “e ri” gjejnë hapësira edhe dy milanistët Pato dhe Tiago Silva, ndërkohë që vetëm katër lojtarë pjesëmarrës në botëror janë thirrur sërish: (përveç Tiago Silvës) Robinjo, Ramires dhe Dani Alvesh. Jashtë mbëten Kaka’, Ronaldinjo dhe Adriano.Në konferencën e sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama