Rezultate te kerkimit per termin: +Andrea +Stefani

Total: 778
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.502Z

Lamtumirë Andrea Stefani

I jepet sot lamtumira analistit dhe gazetarit Andrea Stefani i cili u nda nga jeta të shtunë e 3 dhjetorit nga një sëmundje e rëndë. Një ditë më parë trupi i pajetë i Stefanit mbërriti në atdhe dhe paraditen e sotme u mbajtën homazhe në institucionin e Radio Televizionit Shqiptar. Hom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.505Z

Percillet per ne banesen e fundit Andrea Stefani

var fbShare url httpvizionplusalpercillet-per-ne-banesen-e-fundit-andrea-stefanisize smallp styletext-align justifyshte percjelle per ne banesen e fundit gazetari e analisti Andrea Stefani Familjare miq e kolege te publicistit nderuan figuren e tij Andrea Stefani u nda nga jeta diten e shtune nders

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.274Z

Ja si e largon vapen Andrea Stefani

Temperaturat e larta, qe kane prekur kryeqytetin kete vere jane bere tashme pjese e perditshmerise sone. Dhe vecanerisht ata qe duhet te dalin ne oret e pikut nuk e kane te lehte. E keshtu, duket se ndodh edhe me analistin Andrea Stefani. Ndryshe nga komoditeti, qe mund te ndieje ndersa qendron i ul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.480Z

Ndahet nga jeta publicisti i njohur Andrea Stefani

Ndahet nga jeta publicist dhe gazetari Andrea Stefani, pas betejës me sëmundjen e rëndë. Stefani ka gjetur vdekjen në një spital në Romë, ku po kurohej prej disa javësh.Prej vitesh publicist i njohur ka qenë bashkëpunëtori i gazetës Shqip, në rubrikën opinion. Stefani kishte rreth 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.479Z

Ndahet nga jeta gazetari Andrea Stefani, vuante nga sëmundje e rëndë

Ka ndërruar jetë gazetari Andrea Stefani. Andrea vuante nga një sëmundje e rënd prej më shumë se gjashtë muaj, por beteja e tij kundër sëmundjes dështoi. Operacioni I fundit në Itali konstatoi pamundësinë e vazhdimit të mjekimit. Sot ai është ndarë nga jeta duke lënë pas fam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.482Z

Shuhet nga një sëmundje e rëndë Andrea Stefani 

Gazetari dhe analisti i njohur Andrea Stefani është ndarë sot nga jeta në një spital në Romë, pasi vuante prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë. Andrea Stefani, me një karrierë të pasur në media prej më shumë se 20 vitesh ka qenë gazetar, drejtues dhe analist në shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.478Z

Ndahet nga jeta gazetari dhe analisti i njohur, Andrea Stefani

Ndahet nga jeta gazetari dhe analisti i njohur Andrea Stefani. Mësohet se Stefani është ndarë nga jeta pas një sëmundje të rëndë  në një spital në Romë. Andrea Stefani prej më shumë se 20 vitesh ka qenë gazetar, drejtues dhe analist   Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Ora

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama