Rezultate te kerkimit per termin: +AndreaStefani

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.485Z

Vdekja e Stefanit, Ministrja Kodheli: Lamtumirë o mik i mirë!

Ndarja nga jeta e analistit dhe gazetarit të njohur Andrea Stefani ka sjellë edhe reagimet e para të personave publikë. Është Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli e cila përmes një statusi në Facebook, ka shprehur hidhërimin e thellë për mikun e saj të ndarë nga jeta. Një tjetër mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama