Rezultate te kerkimit per termin: +Andri +Golemi

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] andri / docs[0] 324 / hits[0] 457 / keyword[1] golemi / docs[1] 1229 / hits[1] 2334 /
No Pic available
  • 2010-04-06

"Akademia e Yjeve" zgjedh 16 konkurrentet me te mire

Ata u perzgjodhen. Jane 16 konkurrentet me te mire, qe shenojne zyrtarisht nisjen e gares ne "Akademine e Yjeve 5". Enedio Jonusllari (kenge), Ornela Mustafa (kenge), Gureld Nake (kercim), Marinela Hysaj (balet), Albi Xhepa (kenge), Vilzana Parubi (kenge), Endri Karaboja (kercim), Dafina Turja (keng

No Pic available
  • 2010-04-03

Pasionet tona na sollen ne "Star Akademi"

Kater personazhet e sotme, jane krejt te ndryshem nga njeri-tjetri. I bashkon vetem pasioni dhe deshira per te kenduar dhe kercyer. Vanesa Bodinaku dhe Andi Golemi vijne nga grupi i baletit te "Akademise se Yjeve 5". Ndersa Enedio dhe Blerina, nga grupi i kantos. Per t'i njohur e zbuluar dicka nga k

No Pic available
  • 2010-03-24

Një letër për fisnikun Aleksandër Prosi!

I nderuar mjeshtër, po të shqetësoj, dua të bisedojmë sepse ditët kanë rrjedhur dhe vitet një pas një, që nga 24 marsi i 1985-ës. Ishte një e diel tragjike, “Një pranverë e hidhur”, si edhe titullohej filmi që kishte nisur të xhirohej! Ty nuk të kishte ngrohur ky titull,

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx