Rezultate te kerkimit per termin: +Aneksi

Meta: total 256 / total_found 256 / time 0.000 / keyword[0] aneksi / docs[0] 256 / hits[0] 314 /
Grabitja/ Gazetari  Ballukut: Drejtuesit e Aviacionit Civil me të shkuar kriminale (EMRAT)
  • 2019-04-10

Grabitja/ Gazetari Ballukut: Drejtuesit e Aviacionit Civil me të shkuar kriminale (EMRAT)

Pas grabitjes së 10 milion eurove nga pista e Rinasit, me një skenar hollivudian nga banda me organizator të dyshuar Admir Murataj, faji dhe përgjegjësia kanë rënduar edhe mbi sigurinë e Autoritetit të Aviacionit Civil. Për këtë grabitje, gazetari Flamur Vezaj ka reaguar duke i dërguar

Lulishte dhe kënd lojërash tek aneksi i stadiumit Arena Kombëtare
  • 2018-12-29

Lulishte dhe kënd lojërash tek aneksi i stadiumit Arena Kombëtare

Teksa stadiumi Arena Kombëtare po merr formë përfundimtare, Bashkia e Tiranës ka nisur punën për rehabilitimin e zonës përreth. Për shumë kohë, hapësira mbrapa stadiumit ka shërbyer si një vend depozitimi mbetjesh, pa asnjë funksion, kurse sot po rigjallërohet si një kënd lodrash

No Pic available
  • 2017-11-26

Profil i Arben Ahmetajt/ Tender për të menaxhuar borxhin publik; nota jokaluese nga Doing Business; pasuria marramendëse dhe dhoma e qejfit në ministri

Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ka marrë borxh për të menaxhuar financat dhe borxhin publik. Ministria që ai drejton ka hapur një tender me anë të të cilit kërkon konsulencë të jashtme. Objekti i tenderit është Asistencë këshillimore për menaxhimin 

Shpërthen bombola e gazit, shmanget tragjedia në familje
  • 2017-07-28

Shpërthen bombola e gazit, shmanget tragjedia në familje

Një tjetër tragjedi është shmangur sot në mesditë në Lushnje teksa një bombol gazi që përdorej për gatim në një familje ka shpërthyer. Ka qenë ora 15.15 kur bombula e gatimit 10 litershe ka marre flake dhe ka shpërndare flakët në aneksin ku gatuhej. Fatmiresisht aneksi ishte i impr

LSI: Rilindja dhe aneksi i saj pengojnë zgjedhjet në Dropull
  • 2017-06-20

LSI: Rilindja dhe aneksi i saj pengojnë zgjedhjet në Dropull

Lëvizja Socialiste për Integrim ka denoncuar vendimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, e cila ka vendosur që të zhvendosë KZAZ-në 80-të në Dropull, dhe ta kalojë atë në Grapsh. Në një konferencë për shtyp, nënkryetari i LSI-së, Luan Rama, e cilësoi këtë vendim të KQZ-së, si

No Pic available
  • 2017-06-18

Kontributi i LSI në reforma? Ja si i përgjigjet Luan Rama kryeministrit

Nënkryetari i LSI, Luan Rama ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të kryeministri Rama se LSI ka dhënë kontribut thjesht me votat për reformat. Funksionari i lartë i kësaj partie pasi e cilësoi Ramën gjunjëkëputur argumentoi se si ndima e LSI ka qenë shumë më e madhe për Shqipërinë,

No Pic available
  • 2017-05-17

Bylykbashi: Zgjedhjet mund të zhvillohen edhe pas 9 shtatorit

Deputeti i PD, Oerd Bylykbashi ka bërë një shpjegim për datën e zgjidhjeve. Në një postim në facebook, Bylykbashi sqaron se zgjedhjet mund të zhvillohen edhe pas datës 9 shtator. Kjo sipas tij mund të bëhet me nje dispozite tranzitore. Ai thotë se data e caktuar nga presidenti për mbaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama