Rezultate te kerkimit per termin: +Angazhimin

Meta: total 1000 / total_found 20430 / time 0.009 / keyword[0] angazhimin / docs[0] 20430 / hits[0] 23365 /
Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës
  • 2017-06-24

Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës

A ma fal është klipi më i ri i këngëtarit Young Zerka, në skenat e të cilit direkt pas publikimit ajo që e ka marrë vëmendjen është vajza e bukur seksi, e cila shfaqet në një liman me anije të ankoruara. Ajo është modelja Xhejmsi Dervishi, të cilën këngëtari e përzgjodhi mes 15

No Pic available
  • 2017-06-22

Avokatja e Popullit njeh ambasadorin Tejler me rekomandimet për zgjedhjet

Avokatja e Popullit  Erinda Ballanca ka prit sot në një takim kreun e Misionit për Vëzhgimin e Zgjedhjeve Parlamentare në Shqipëri, Ambasadorin  Peter Tejler Në njoftimin për mediat thuhet se gjatë takimit u diskutua fillimisht në lidhje me angazhimin konkret të Misionit për V

No Pic available
  • 2017-06-22

Vukaj kërkon procedim të menjëhershëm për 44 zyrtarë të Tatimeve e Doganave

Ministrja e Financave Helga Vukaj, ka kërkuar marrjen e masave dhe procedim të menjëhershëm disiplinor për 44 punonjës të administratës për shkak të thyerjes së urdhërimit për mos angazhimin në zgjedhje. Sipas Ministrisë së Financave, ata kanë cenuar standardin zgjedhor dhe mbajtjen

No Pic available
  • 2017-06-22

AP njeh ambasadorin Tejler me rekomandimet për zgjedhjet

Avokatja e Popullit Erinda Ballaca zhvilloi një takim me kreun e Misionit për Vëzhgimin e Zgjedhjeve Parlamentare në Shqipëri ambasadorin Peter Tejler, si dhe këshilltarin ligjor të këtij misioni Vasil Vashchanka. Gjatë takimit u diskutua fillimisht në lidhje me angazhimin konkret të Mis

Implikimi i një ishspiuni/ Kush është njeriu i Vladimir Putin në Ballkan
  • 2017-06-21

Implikimi i një ishspiuni/ Kush është njeriu i Vladimir Putin në Ballkan

Nëse do tu besojmë pamjeve të jashtme, atëherë duhet të besojmë se Vladimir Putin ka një të besuar të ri në Ballkan. Nikolai Patrushev, një skifter i Kremlinit, agjent në karrierë dhe bashkëpunëtor i ngushtë i presidentit rus, është shefi i ri i Këshillit të Sigurisë së Rusis

No Pic available
  • 2017-06-19

Incidentet në fushatë, Demiraj: Të shkarkohen 3 shefat e komisariateve

Ministri i brendshëm, Dritan Demiraj, kërkoi sot shkarkimin e 3 shefave të komisariateve të policisë në rajonet, ku kanë ndodhur incidente gjatë fushatës zgjedhore. Zoti Demiraj tha se po bashkëpunon ngushtë me prokurorinë për të zbardhur krimet elektorale, dhe se policia ka marrë të

Demiraj kërkon shkarkimin e shefave të policisë në zonat me incidente elektorale
  • 2017-06-19

Demiraj kërkon shkarkimin e shefave të policisë në zonat me incidente elektorale

Ministri i brendshëm, Dritan Demiraj, kërkoi sot shkarkimin e 3 shefave të komisariateve të policisë në rajonet, ku kanë ndodhur incidente gjatë fushatës zgjedhore. Zoti Demiraj tha se po bashkëpunon ngushtë me prokurorinë për të zbardhur krimet elektorale, dhe se policia ka marrë të