Rezultate te kerkimit per termin: +Angel +Di +Maria

Meta: total 491 / total_found 491 / time 0.000 / keyword[0] angel / docs[0] 1424 / hits[0] 1632 / keyword[1] maria / docs[1] 5797 / hits[1] 8334 /
No Pic available
  • 2017-05-26

Di Maria, goditja e madhe e Interit në merkato

Angel Di Maria gjithnjë e më pranë Interit. Do të jetë argjentinasi i Paris Saint Germain, goditja e madhe e zikaltërve në merkato. Është e bindur për këtë e përditshmja italiane Corriere Dello Sport, që në titullin kryesor të kësaj të premteje ka vendosur pikërisht mesfushorin e

No Pic available
  • 2017-05-10

Messi, çfarë koleksioni me fanellat që ka marrë pas ndeshjeve!

Ylli Barcelonës, Lionel Messi, kohët e fundit zbuloi se Zinedine Zidane është i vetmi lojtar, që nuk ka kërkuar ta shkëmbejë fanellën me të. Argjentinasi është, megjithatë, një zgjedhje popullore për kundërshtarët, kur vjen koha për ndërrim të fanellave pas ndeshjes. Kjo ka sigur

No Pic available
  • 2017-03-29

Ofendoi gjyqtarin, Leo Messi pezullohet 4 ndeshje

Lionel Messi është pezulluar katër ndeshje për ofendim ndaj asistent arbitrit, në fund të ndeshjes, e cila vuri përballë Albiceleste me ekipin kombëtar kilian, të premten e kaluar, në Buenos Aires. Messi nuk do të luajë sonte kundër Bolivisë, pastaj ndaj Uruguajit (31 gusht), Venezuel

No Pic available
  • 2017-03-29

Ronaldo dhe Mourinho, më të pasurit e futbollit

Cristiano Ronaldo dhe José Mourinho janë më të pasurit e futbollit botëror. Sipas klasifikimit të publikuar nga France Football, mes pagesës, shpërblimeve dhe të ardhurave nga reklamat, gjatë sezonit 2016-2017 ylli i Realit të Madridit ka përfituar plot 87,5 milionë euro. Në vendin e d

Kristiano Ronaldo dhe Murinjo, pasanikët e futbollit
  • 2017-03-28

Kristiano Ronaldo dhe Murinjo, pasanikët e futbollit

Janë Kristiano Ronaldo dhe Hoze Murinjo pasanikët e botës së futbollit. Sipas renditjes së bërë nga France Football, kampioni i Real Madridit, mes rrogave dhe të ardhurave të tjera personale nga reklamat, ka fituar në sezonin 2016-2017, 87.5 milionë euro në vit. I dyti renditet Mesi (76.

Champions, PSG shkaterron Barcelonen
  • 2017-02-15

Champions, PSG shkaterron Barcelonen

Barcelona pas më shumë se një dekade mund të mbesë jashtë cerekfinaleve të Uefa Champions League pas një humbje të rëndë në ndeshjen e parë të 1/8 kundër PSG. Francezët fituan 4-0 ndaj blaugranave pas një ndeshje të përsosur në Parc de Prince me ekipin e Enriques që ishte vetëm

Champions, PSG shkatërron Barcelonën
  • 2017-02-15

Champions, PSG shkatërron Barcelonën

Barcelona pas më shumë se një dekade mund të mbesë jashtë cerekfinaleve të Uefa Champions League pas një humbje të rëndë në ndeshjen e parë të 1/8 kundër PSG. Francezët fituan 4-0 ndaj blaugranave pas një ndeshje të përsosur në Parc de Prince me ekipin e Enriques që ishte vetëm