Rezultate te kerkimit per termin: +Angline

Total: 317
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.554Z

Uruguai mund Angline 2-1

brbrUruguai mundi 2 me 1 Angline ne ndeshjen e dyte te vlefshme per grupin D te boterorit te Brazilit duke rindezuar plotesisht endrren per tu kualifikuar per me tej por nga ana tjeter amerikano-latinet ndeshkojne rende Angline e cila me humbjen e dyte brenda pak diteve pothuajse eshte jashte megjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.730Z

Franca mposht Angline ne Wembley

Franca mposhti me rezulatin 2-1 ne fushen e saj Angline e Fabio Capellos ne ndeshjen miqesore te luajtur mbremjen e merkure. Ne ndeshjen e luajtur ne Wembley gjelat kane zhvilluar nje loje me te mire duke gjetur dy here rrjeten fillimisht me Benzema ne minuten e 16 e me pas me Valbuenen n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.779Z

Rusia befason Angline ne minutat shtese

Ka perfunduar ne barazim 1-1 sfida Angli-Rusi fale nje goli te shenuar nga Berezutski ne minuten e fundit te ndeshjes Deri ne ate moment Anglia triumfonte kunder Rusise me nje gol te shenuar nga Dier ne minuten e 73-tebr br Goli erdhi nga nje goditje denimi prane zones pas nje numri te madh sulmes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.717Z

Islanda shokon Angline fiton dhe kalon ne cerekfinale

Islanda befason te gjithe sportdashesit e futbollit pasi ka mundur mbremjen e sotme Angline me rezultatin 21 per tu kualifikuar ne cerekfinale te kampionatit evropianbr br Kjo cilesohet si arritje historike per islandezet te cilet marrin pjese per here te pare ne nje turne te madh te futbollit eur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.254Z

Lorik Cana:Bent meriton te jete ne Boteror me Angline

Lorik Cana "sponsorizon" sulmuesin Daren Bent. Kapiteni shqiptar i Sanderlendit ka deklaruar se trajneri Fabio Kapelo duhet t‘i jape nje shans shokut te tij te skuadres dhe ta grumbulloje ne radhet e lojtareve qe do te perfaqesojne Angline ne Kupen e Botes 2010. 25-vje&cce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.554Z

Brazili mund Angline, Spanja fiton me Argjentinen

Brazili ka fituar 1-0 miqesoren e luksit me Angline ne Katar, nje sfide mes dy pretendenteve kryesore per boterorin Afrika e Jugut 2010. Kapello i privuar shume nga mungesat e rendesishme nxori ne fushe formacionin joideal, shkak ky qe solli dominimin e qarte te Selecaos se Dunges gjate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.835Z

Kaka: Brazili favorit per Boterorin, me Angline

Kaka beson se Anglia do te jete nje prej rivaleve me te medha te Brazilit ne finalet e Kupes se Botes "Afrika e Jugut 2010" . Asi i futbolli flet pas kualifikimit te Brazilit ne finale te Kupes se Konfederatave. Brazili do te luaje ndaj SHBA ne Kupen e Konfederatave, pas fitores se siguroi me Afrik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama