Rezultate te kerkimit per termin: +Anglise +Leicester +City

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.030 / keyword[0] anglise / docs[0] 1077 / hits[0] 1364 / keyword[1] leicester / docs[1] 563 / hits[1] 855 / keyword[2] city / docs[2] 8455 / hits[2] 14056 /
Leicester rrezikon renien nga kategoria lojtaret i dalin ne mbrojtje Ranierit
  • 2017-02-08

Leicester rrezikon renien nga kategoria lojtaret i dalin ne mbrojtje Ranierit

p styletext-align justifyDanny Simpson dhe lojtare te tjere te Leicester City-it i dalin ne mbrojtje trajnerit te tyre Claudio Raniero Mbrojtesi i 8220Dhelprave8221 ka kembengulur se i gjithe grupi do te luftoje deri ne fund per t8217ia dale mban ketij sezoni te veshtire Aktualisht kampionet e Angli

Leicester City tashme rrezikon renien nga kategoria
  • 2017-02-01

Leicester City tashme rrezikon renien nga kategoria

p styletext-align justifyTjeter hap i gabuar i Leicester City-it ne Premier League Kampionet e Anglise u munden edhe ne perballjen me Burnley-in duke zbritur edhe me poshte ne renditjen e tabeles Ne nje loje te vertete nervash skuadra e Claudio Ranierit ishte e pa-fat dhe vuajti shume mungesen e kon

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup

Ranieri mbron lojtaret e rinj te Leicester Kemi te njejtin shpirt gare
  • 2016-12-03

Ranieri mbron lojtaret e rinj te Leicester Kemi te njejtin shpirt gare

var fbShare url httpvizionplusalranieri-mbron-lojtaret-e-rinj-te-leicester-kemi-te-njejtin-shpirt-garesize smallp styletext-align justifyLeicester City nuk po kalon nje moment te mire ne Premier-League por Claudio Ranieri kembengul se per gjendjen e skuadres nuk e kane fajin prurjet e reja por vete

Rezultatet e Liges se Kampioneve Ngec Juventus Real Madridi vuan per fitoren
  • 2016-09-15

Rezultatet e Liges se Kampioneve Ngec Juventus Real Madridi vuan per fitoren

Perfundojne takimet e mbremjes se dyte per kete jave ne Ligen e Kampioneve qe ndryshe nga nata e mbremshme sonte ka patur surprizabr br Italianet e Juventusit kane barazuar pa gola me Seviljan ne Torino qe konsiderohet nje hap fals ky per bardhezinjtebr br Suprize ka qene edhe fitorja e skuadres

Nis me surpriza Premier League Angleze
  • 2016-08-14

Nis me surpriza Premier League Angleze

brbrPremier liga angleze ka ngritur siparin e sezonit te ri 2016-2017 me nje rezultat surprize Kampionet ne fuqi te Leicester qe befasuan te gjithe boten me suksesin e tyre ne kampionatin me te forte ne edicionin e kaluar u mposhten kete here qe ne start nga Hull City Vendasit fituan 2 me 1 duke i

Euro 2016 Anglia zbardh skuadren e kombetares FOTO
  • 2016-05-16

Euro 2016 Anglia zbardh skuadren e kombetares FOTO

Kombetarja e Anglise ka publikuar listen e lojtareve te ftuar per kampionatin evropian Trajneri i Kombetares se Anglise Roy Hodgson ka publikuar skuadren e tij me 26 lojtaret e ftuar per France 2016br br E reja ne kete skuader eshte sulmuesi 18-vjecar i Manchester United Marcus Rashford ndersa te