Rezultate te kerkimit per termin: +Ani +Begaj

Meta: total 71 / total_found 71 / time 0.000 / keyword[0] ani / docs[0] 5465 / hits[0] 9099 / keyword[1] begaj / docs[1] 1247 / hits[1] 2627 /
Dosja e plotë e zinxhirit të 7 vrasjeve e të ashtuquajturës Masakra e Çoles
  • 2019-02-19

Dosja e plotë e zinxhirit të 7 vrasjeve e të ashtuquajturës Masakra e Çoles

Gazeta Shqip po i rikthehet edhe një herë masakrës së Çoles, e cila nisi  më 7 Prill 2015, ku mbetën të vrarë 3 persona dhe u plagos një i katërt. Më herët ne kemi  publikuar dosjen e plotë të kësaj ngjarjeje që solli zinxhirin e ekzekutimeve si pasojë e një sherri banal. Pwr vr

Larje hesapesh / A ka gisht Çipuri në vrasjen e Edison faqedjegurit?!
  • 2019-02-17

Larje hesapesh / A ka gisht Çipuri në vrasjen e Edison faqedjegurit?!

Vendi i ngjarjes në atentatin e sotëm dhe i plagosuri Armando Sulejmani (Çipuri) Vlora u trondit ditën e sotme nga një tjetër vrasje mafioze, ku mbetën të vdekur në vend dy të rinj dhe u plagos lehtë në i tretë. Të ekzekutuarit janë Aurest Rexho dhe Arjan Hasani, ndërsa i plagosur ka

No Pic available
  • 2017-10-01

Si ka ndodhur masakra e Çoles në Vlorë?

Ferdinand Llanaj është vëllai i Aleksandër Llanaj, një prej të dënuarve për masakrën e Çoles, ngjarje e ndodhur në 7 prill 2015, ku tre persona mbetën të vrarë. Kjo ngjarje e rëndë ndodhi në lagjen 24 Maji e njohur ndryshe si lagjja Çole në Vlorë. Viktimë nga kjo masakër mbetë

Masakra e Vlorës, të kujt janë armët e gjetura në skenën e krimit?
  • 2017-02-25

Masakra e Vlorës, të kujt janë armët e gjetura në skenën e krimit?

Silvana Muça Policia ka sekuestruar prova të shumta në lokal Ad.., që ndodhet në lagjen Çole të Vlorës,  vendi ku u vranë Albi Limaj, Ardi Velaj, Haki Rakpi dhe u plagos Aleksandër Llanaj. Tek të gjitha provat e sekuestruar, theksi duhet vënë tek armët që u gjetën pranë trupave të

No Pic available
  • 2017-02-23

Vrasja në Çole, pezullohet prokurori Selmani dhe drejtoresha e tij

Kryeprokurori Adriatik Llalla pezullon nga detyra drejtoren e Drejtorisë Gjyqësor Alma Muçaj si dhe prokurorin e Prokurorisë së Përgjithshme, Artur Selmani. Gjithashtu kryeprokurori Llalla urdhëroi nisjen e hetimit ndaj tyre, për shkak të qëndrimit të dyshimtë që është mbajtur n

Masakra e Çoles, pezullohen dy prokurorë: Mbrojtën vrasësit e tre të rinjve
  • 2017-02-23

Masakra e Çoles, pezullohen dy prokurorë: Mbrojtën vrasësit e tre të rinjve

Prokurori i Përgjithshëm,  Adriatik Llalla pezulloi nga detyra Drejtorin e Drejtorisë Gjyqësore, Alma Muça dhe prokurorin e Prokurorisë së Përgjithshme, Artur Selmani, si edhe urdhëroi nisjen e hetimit ndaj tyre, për shkak të qëndrimit të dyshimtë që është mbajtur në Gjykatën e L

Adriatik Llalla pezullon prokurorin dhe drejtoren e Drejtorisë Gjyqësore, për masakrën e Çoles në Vlorë
  • 2017-02-23

Adriatik Llalla pezullon prokurorin dhe drejtoren e Drejtorisë Gjyqësore, për masakrën e Çoles në Vlorë

Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla pezulloi nga detyra Drejtoreshën e Drejtorisë Gjyqësore, Alma Muça dhe prokurorin e Prokurorisë së Përgjithshme, Artur Selmani, si edhe urdhëroi nisjen e hetimit ndaj tyre. Shkak është qëndrimi i dyshimtë që është mbajtur në Gjykatën e