Rezultate te kerkimit per termin: +Ani

Meta: total 1000 / total_found 5273 / time 0.002 / keyword[0] ani / docs[0] 5273 / hits[0] 8730 /
No Pic available
  • 2017-02-12

Ora Skaner me Viola Spiro dhe Glend Tafaj

Ora Skaner nisi ndryshe. Gazetari Gerti Çarçani, i cili deri sot drejtonte emisionin më të dashur për sportdashësit në Ora Ness, prezantoi dy moderatorët e rinj të këtij emisioni. Viola Spiro dhe Glend Tafaj nga kjo e djelë do të moderojnë emisionin Ora Skaner, i cili vjen çdo të djel

Ministrja Klajda Gjosha shkarkon veten
  • 2017-02-11

Ministrja Klajda Gjosha shkarkon veten

Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka bërë një gafë që ka bërë xhiron e mediave. Në fletoren zyrtare është publikuar një urdhër, ku ministrja Gjosha i delegon kompetencat zëvendëses së saj Eralda Çani, nga data 23 janar i këtij viti deri më 24 qershor. Urdhëroj: Delegimin e komp

PS i merr një ministri LSI-së?! Vendimi publikohet edhe në Fletoren Zyrtare
  • 2017-02-10

PS i merr një ministri LSI-së?! Vendimi publikohet edhe në Fletoren Zyrtare

Në Fletoren Zyrtare është publikuar një urdhër që mban datën 20 janar 2017, ku zëvendësministrja e Integrimit Europian, Eralda Çani e propozuar nga PS, do të zëvendësojë Klajda Gjoshën e propozuar nga LSI. Urdhëroj delegimin e kompetencave të titullarit të Ministrisë së Integ

Afera e CEZ/ Nuel Kalaj kërcënoi kreun e kompanisë çeke Hejsek, duke i thënë se do përfundonte person non gratta
  • 2017-02-06

Afera e CEZ/ Nuel Kalaj kërcënoi kreun e kompanisë çeke Hejsek, duke i thënë se do përfundonte person non gratta

Pas deklaratës së bërë nga Nuel Kalaj, i akuzuar si sekseri i Shkëlzen Berishës mbi negociatat e kryera për privatizmin e OSSH, ka reaguar juristi Romeo Karaj. Dëshmitari kyç në çështjen CEZ, hedh poshtë të gjithë pretendimin e ngritur nga biznesmeni. I pyetur nga gazeta TemA, Kar

Romeo Karaj: Nuel Kalaj kërcënoi kreun e kompanisë çeke Hejsek, në emër të Berishës
  • 2017-02-06

Romeo Karaj: Nuel Kalaj kërcënoi kreun e kompanisë çeke Hejsek, në emër të Berishës

Pas deklaratës së bërë nga Nuel Kalaj, i akuzuar si sekseri i Shkëlzen Berishës mbi negociatat e kryera për privatizmin e OSSH, ka reaguar juristi Romeo Karaj. Dëshmitari kyç në çështjen CEZ, hedh poshtë të gjithë pretendimin e ngritur nga biznesmeni. I pyetur nga gazeta TemA, Kar

Shënon Çani i jep pikë Pisës
  • 2017-02-05

Shënon Çani i jep pikë Pisës

Edgar Çani realizon golin e tij të parë me Pisën në këtë sezon të Serisë B. Sulmuesi shqiptar ishte përcaktues në barazimin që regjistroi skuadra e Gennaro Gatussos përballë Virtus Entellës në stadiumin Arena Garibaldi. Çani edhe pse hyri në fushë nga stoli duke zëvendësuar, bom

No Pic available
  • 2017-02-04

Arian Çani sulmon ambasadorin Lu, por bën një lapsus

Arian Çani e ka nisur puntatën e emisionit të sotëm Zonë e Lirë më një reagim të shkurtër për ngjarjet mbi aktualitetin dhe përplasjet mes ambasadorit Lu dhe kryeprokurorit Adriatik Llalla. Ai ka kritikuar vendimin e fundit të Ambasadës Amerikane, për anulimin e vizave ndaj disa zyrta