Rezultate te kerkimit per termin: +Ania

Meta: total 22 / total_found 22 / time 0.000 / keyword[0] ania / docs[0] 22 / hits[0] 30 /
No Pic available
  • 2017-04-02

Ania, autikja e talentuar që reciton në gjuhë të huaj

Kjo është historia e Anjës, vajzës 9 vjeçe nga Elbasani e diganostikuar me çrregullimin e spektrit autike kur ajo ishte 18 muaj. Është binjake me vëllain e saj, që për familjen Haka është forca që edhe Anja do tia dalë të aftësohet për të vijuar normalisht shkollën. Nëna e tyre,

Hong Kong, Finlandezja fiton konkursin e kërcimit mbi tub
  • 2015-11-28

Hong Kong, Finlandezja fiton konkursin e kërcimit mbi tub

Finlandezja Oona Kivela fitoi konkursin ndërkombëtar të Kërcimit mbi tub që u organizua në Hong Kong. Kampionët e kërcimit mbi tub nga 10 vende të ndryshme të botës konkuruan në disa kategori. Kivela tha se shpreson të ketë thyer tabunë se kërcimi mbi tub është vetëm erotik dhe i

Jugosllavi, 1976: Çekosllovakët fitojnë, si të frymëzohen nga Smetana
  • 2015-11-13

Jugosllavi, 1976: Çekosllovakët fitojnë, si të frymëzohen nga Smetana

Nga historia e evropianëve të futbollit, 1960-2016 Si Gjermania e pësoi nga rregulli i saj për 11-metërshat dhe penalltia legjendare e Panenkës Nga Skifter Këlliçi Atdheu im është një album prej gjashtë poemash simfonike të kompozitorit të madh çek, Bedrih Smetana, (1826-1886), melod

Turqia arreston 12 persona të dyshuar si pjesëtarë të ISIS
  • 2015-10-22

Turqia arreston 12 persona të dyshuar si pjesëtarë të ISIS

Rreth 12 qytetarë me shtetësi ruse, të dyshuar për lidhjet e tyre me grupin Shteti Islamik (IS) janë arrestuar në Ankara. Siç raportojnë mediat turke, policia në Istambul i ka arrestuar ata gatë bastisjeve me datë 20 dhe 21 tetor. Sipas raportimeve mësohet se të gjitha ata janë nga Ka

No Pic available
  • 2014-08-08

"Monstra" rikthehen protestat nëShkup,shqiptarët i drejtohen qeveisë

SHKUP - Kanë rinisur ditën e sotme në Shkup të Maqedonisë, protestat e shqiptarëve, kundër vendimit të procesit gjyqësor të rastit “Monstra”. Lajmi bëhet i ditur nga mediat maqedonase sipas të cilave, protesta e sotme nisi n&eum

No Pic available
  • 2014-08-08

"Monstra" rikthehen protestat nëShkup, shqiptarët drejt qeverisë

SHKUP - Kanë rinisur ditën e sotme në Shkup të Maqedonisë, protestat e shqiptarëve, kundër vendimit të procesit gjyqësor të rastit “Monstra”. Lajmi bëhet i ditur nga mediat maqedonase sipas të cilave, protesta e sotme nisi në rreth orës 14:00, ku qindra qytetarë nisën mar

No Pic available
  • 2014-07-17

Ania Lisewski: Kam bërë seks me 5 mijë burra, objektivi është 100 mijë - FOTO

CEKI - Ania Lisewskai është 22 vjeç dhe i ka vënë vetes qëllim të arrijë një rekord të pabesueshëm, duke kryer marrëdhënie seksuale me 100 mijë meshkuj. Ania e ka nisur aventurën erotike përpara një viti dhe brenda kësaj kohe ka bërë seks me rreth 5 mijë meshkuj. Por objektivi