Rezultate te kerkimit per termin: +Anila +Lamaj

Total: 61
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.607Z

Motra e komisar Lamaj: Dritanin e kërcënuan se do ti vrisnin vajzën

Akuza të rënda ka pasur në seancën e djeshme ndaj biznesmenit Arben Frroku i cili akuzohet se vrau kryekomisar Dritan Lamajt. Esmeralda Lamaj motra e ish-shefit të policisë, rrëfeu përpara trupit gjykues se në bisedat me të vëllain e saj, ai i kish treguar se ndihej i kërcënuar. Ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.536Z

"Lamaj në konflikt me Frrokun"E motra: E kërcënuan me jetë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Arben Frroku në seancën e sotme gjyqësore TIRANE – “Nuk dija të kishte konflikte të tjera përveçse me Arben Frrokun”. Është kjo dëshmia që ka dhënë në Gjykatën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.535Z

Vrasja e Dritan Lamaj, e shoqja: Përvec konflikteve me Frrokun, s'di të tjera

TIRANË-Bashkëshortja e kryekomisarit Dritan Lamaj dëshmoi sot në gjyqin ndaj Arben Frrokut, personi kryesor i akuzuar për ekzekutimin e të shoqit. Anila Lamaj tregoi se ka dëgjuar një breshëri automatiku dhe menjëherë pas kësaj i ra telefonit të bashkëshortit. “Dritani ka dalë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.775Z

Bashkëshortja e Dritan Lamaj: Nuk dorëzohem deri sa të bëhet drejtësi!

Bashkëshortja e ve e kryekomisarit të ndjerë Dritan Lamaj, ka reguar nëpërmjet një statusi në Facebook lidhur me lirimin nga Gjykata e Krimeve të rënda të Arben Frrokut, që akuzohej për vrasjen e policit. Anila Lamaj shkruante në profilin e saj: "Kam pyetje për të cilat nuk kam përg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.890Z

Tiranë, shtyhet gjyqi ndaj Frrokut, pritet përballja me familjarët e Lamaj

TIRANË- Seanca gjyqësore ndaj Arben Frrokut është shtyrë sërish sot pasi në Gjykatën e Krimeve të Rënda nuk janë paraqitur familjarët e ish-komisarit Dritan Lamaj, për vrasjen e të cilit akuzohet Frroku. Sot pritej që në seancë të përballeshin me Arben Frrokun, gruaja e të ndjeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.541Z

Vrasja e Dritan Lamaj, E motra: Frroku e kërcënoi, i tha ‘të vras vajzën’

TIRANË-Bashkëshortja e kryekomisarit Dritan Lamaj dëshmoi sot në gjyqin ndaj Arben Frrokut, personi kryesor i akuzuar për ekzekutimin e të shoqit. Anila Lamaj tregoi se ka dëgjuar një breshëri automatiku dhe menjëherë pas kësaj i ra telefonit të bashkëshortit. “Dritani ka dalë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.538Z

Vrasja e Dritan Lamaj, E motra: Frroku e kërcënoi, i tha ‘të vras vajzën’

TIRANË-Bashkëshortja e kryekomisarit Dritan Lamaj dëshmoi sot në gjyqin ndaj Arben Frrokut, personi kryesor i akuzuar për ekzekutimin e të shoqit. Anila Lamaj tregoi se ka dëgjuar një breshëri automatiku dhe menjëherë pas kësaj i ra telefonit të bashkëshortit. “Dritani ka dalë n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama