Rezultate te kerkimit per termin: +Anilen

Total: 176
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.143Z

Puthje ne buze per Anilen

Banoret ndodhen ne dhomen e ndenjes dhe bisedojne per gjera te ndryshme. Aty ndodhet edhe Anila e cila tenton qe te fleje. Prane saj i shkojne Vlashi dhe Meti. Djemte fillojne te ngacmojne Anilen e cila ka mbuluar syte me kapuc per te penguar ndricimin e dhomes. Djemte planifikojne qe ta ngacmojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.897Z

Ermali dhe Klaudja kritikojne Anilen

Ermali Anila Klaudja dhe Lorena ndodhen ne tavolinen e ngrenies dhe jane duke biseduar me njeri-tjetrin ndersa me vone shkon edhe Ermira. Ermali e kritikon Anilen per menyren e sjelljes pasi degjon komente nga banoret. Ai e keshillon qe ajo te reagoje ne menyre qe banoret te mos flasin me per te nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.946Z

Mbaron prova Thashetheme per Arbrin e Anilen

Prova javore mbaron edhe per disa minuta derisa mbaron numerimin banori i fundit qe eshte Erioni duke thene fjalen bong qe personifikon edhe fundin e kesaj prove. Te gjithe banoret shperndahen nga pozicionet e percaktuara dhe hyjne brenda. Genta dhe Liami rrine afer pishines dhe fillojne te bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.342Z

Franceska behet xheloze per Anilen

Anila eshte veshur me fund te shkurter e me taka te larta. Ajo kercen duike u pare ne pasqyre dhe Ermali fillon ta ngacmoje per pamjen e saj po ashtu edhe Genten. Franceska behet xheloze dhe largohet nga Ermali dhe qendron e merzitur. Ermali bisedon me Erionin dhe ky i fundit i tregon per xhelozine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.342Z

Liami per Anilen Per mua ajo nuk ekziston me

Banoret ne dhomen e ndenjes vazhdojne bisedat midis tyre. Liami flet per Anilen duke thene se tashme nuk ka me se cfare te jape. Qe ne fillim keshtu ka qene shprehet Klaudja por Liami thote se ajo ne fillim krijonte atmosfere ne shtepi dhe mundohej qe te bente shaka me te gjithe. Liami mendon se Ani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.272Z

Zenke mes Edit e Liamit Genta-Metit Perse nuk rri me me Anilen

Teksa banoret qendrojne ne sallon duke bere biseda te ndryshme mes Liamit e Edit lind nje debat i vogel. Liami pretendon te kete bere shaka me Edin per nje veprim te tijin por Edi i thote se shakate kane nje limit. Liami shprehet e banoret ndermjet tyre kane bere dhe shaka me te madha por Edi duket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.083Z

Franceska-Lorenes Mundohu te dominosh mbi Anilen e Ermiren

Franceska qendron me Lorenen ne kopesht duke biseduar. Franceska e keshillon Lorenen te perpiqet te dominoje me Ermires dhe Aniles sepse mund tia dale. Franceska shprehet se Anilen nuk e ka nominuar pascka se ajo e ka bere e kjo tregon se eshte shume e rendesishme prandaj e do jashte shtepise. Loren

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama