Rezultate te kerkimit per termin: +Anisa +Duket

Total: 177
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.200Z

Anisa Proda, "produkt" i Matures

Anisa Proda, tashme eshte ne vitin e dyte te Fakultetit te Shkencave Sociale. Ajo e ka mbaruar vitin e pare me rezultate te shkelqyera, ndersa edhe gjate provimeve te Matures Shteterore ka dale me rezultate shume te mira. Emrin e Anises e kemi ndeshur me rastin e botimit te nje libri me poezi dhe sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.471Z

Publikohen fotot e Anisa Josifit në shtratin e vdekjes. Çfarë konstatuan ekspertët kur hynë brenda shtëpisë

Janë publikuar pamjet me të cilat u përballën mbrëmjen e 2 korrikut zjarrfikësit, të cilët u futën në shtëpinë e familjes Josifi në zonën e Kombinatit, ku gjetën të vdekura nënë e bijë dhe vajza tjetër në gjendje të rëndë. Këto pamje të cilat publikohen për herë të par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.387Z

Ja si duket pa uniformë, policja më e bukur shqiptare! (Foto)

"Pamja nuk paraqet problem për mua, unë jam aty për të punuar dhe jo për të treguar bukurinë time. Është diçka që ma ka falur Zoti". "Nëse ndonjëherë gjatë punës marr komplimente, përpiqem t'i shmang dhe t'i përkushtohem punës, pasi kjo është përparësia ime", ka thënë Anisa.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.258Z

Ofendime në internet për vajzën që filmoi Shukriun

Identiteti i vajzës që filmoi ish­kryetarin e Bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelili, nuk ka mundur të qëndrojë anonim, për shkak se disa persona të paidentifikuar i kanë hapur një faqe në internet. Faqja e hapur në Facebook, mesa duket ka për qëllim poshtërimin e saj pasi së bashku me f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.407Z

Ka kaluar nga vdekja në jetë, zbardhet ditari i dy motrave Josifi në shtëpinë e tmerrit që nga viti 2018

ETLEVA DELIA/ Një ditar që nuk dihet se nga cila është mbajtur, nga Anisa apo nga Blerta, disa shënime me fjalë të Dhiatës së Re dhe vetë libri i shenjtë me nënvizime e të ngjyrosura me ngjyrë jeshile, janë sekuestruar nga Policia në apartamentin e familjes Josifi. Anisa dhe Blerta J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.396Z

Një grua i tha Anisës stop, mos lexo këto libra- Kunati i Zhaneta Josifit rrëfen mes lotësh vizitat në shtëpinë e viktimave: Blerta matej të thoshte diçka, por mamaja

Sotir Kristollari, kunati i Zhaneta Josfifit, gruas që u vetëflijua bashkë me vajzën në banesë, rrëfen në një intervistë per Top Channel se një sekt fetar i rekrutoi që kur ato jetonin në Përmet. Ai tregon përpjekjet që familjarët bënë për ti nxjerrë nga shtëpia nënën dhe d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.993Z

Mjerimi ne

Anisa Ymeri Ekspozite qe duket si nje ogur i mire per vizitueshmerine e saj. Galeria Kombetare e Arteve zhurmon me shume se ne ditet e saj te zakonshme.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama