Rezultate te kerkimit per termin: +Anjeza +Shahini

Total: 236
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.395Z

Anjeza Shahini nuse

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anjeza Shahini i jep fund beqarisë duke u martuar me Paul Edward Conolly . Më 7 shtator 2015 ata kanë zhvilluar ceremoninë zyrtare në Toskana të Italisë. Anjeza Shahini është këngëtarja e vetme shqiptare e cila ngjiti në nivelet më të larta muzikën shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.760Z

Anjeza Shahini publikon videon e re

Kengetarja e suksseshme shqiptare Anjeza Shahini sapo ka nxjerre ne treg videon e saj me te re. Ajo titullohet Te desha shume dhe eshte nje prodhim i Sebastian Production. Nepermjet faqes se saj ne Facebook kengetarja ka falenderuar te gjithe ata qe e ndihmuan ne realizimin e ketij klipi. lsquoKy e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.715Z

Anjeza Shahini e dashuruar me nje anglez

Kengetarja Anjeza Shahini prej kohesh eshte duke duke perjetuar nje histori te bukur dashurie me nje djalosh simpatik. Ai quhet Pol dhe eshte qytetar anglez. Pol prej kohesh jeton ne Shqiperi ku edhe eshte njohur me Shahinin. Historia e tyre eshte ruajtur me fanatizem te madh nga kengetarja dhe rret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.060Z

Anjeza Shahini transferohet në Angli

Prej disa vitesh këngëtarja Anjeza Shahini po jeton një histori dashurie me një djalë anglez i cili ishte transeruar në Shqipëri për shkak të punës. Duke qënë se kontrata e tij ka përfunduar është kthyer në vendlindje. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.630Z

Anjeza Shahini ia beson motrës tekstet e albumit "Erdhi momenti"

Natyrisht ishte edhe momenti që Anjeza Shahini duhet të ishste e pranishme në muzikë edhe me prodhim, që mban emrin e saj.  Por, momenti me sa duket erdhi dhe për motrën e e këngëtares Bela, së cilës ish-këngëtarja etheiste i ka besuar disa tekste të këngëve që përfshihen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.309Z

Anjeza Shahini, mysafire e Mbretëreshës së Anglisë

Këngëtarja shqiptare, Anjeza Shahini, ka marrë pjesë në një mbrëmje të organizuar nga Pallati Mbretëror i Anglisë. Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj, diplomati britanik Paul Edward Conolly, janë ftuar nga Mbretëresha Elizabeth II në njërën ndër pritjet më të rëndësishme të v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.760Z

Rezarta Shkurta Anjeza Shahini Whitney Houston shqiptar

Ndonese jane rivale ne skene kengetaret shqiptare arrijne ti evidentojne vlerat vokale te njera-tjeters. Kengetarja Rezarta Shkurta ka publikuar ne faqen e saj ne Facebook nje kenge te dives se muzikes Whitney Houston e cila eshte kenduar nga Anjeza Shahini ne emisionin Top Show. Ajo shkruan se edh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama