Rezultate te kerkimit per termin: +Anjushka

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] anjushka / docs[0] 8 / hits[0] 34 /
No Pic available
  • 2010-02-28

Inva nuk do t’ia dijë për ndarjen e Pirros nga Anja

redona sadikuNjë proces gjyqësor që nuk dihet se sa do të zgjasë, për faktin se, si Inva Mula ashtu dhe Pirro çako kanë një qëllim të vetëm, atë të marrjes së kujdestarisë së djalit të tyre. Nuk dihet deri tani se çfarë strategjish po përdorin, por të dy artistët janë shumë

No Pic available
  • 2010-02-21

Pirro Çako - Merr fund historia dy vjeçare me të dashurën Anja

redona sadikuNjë histori që nuk zgjati aq shumë sa pritej. Pirro çako i ka dhënë fund historisë së tij të dashurisë më Anjën, juristen të cilës i kushtoi këngën me titullin “Anjushka”, duke e bërë publike ndjenjën e tij në festivalin “Kënga Magjike”. Por

No Pic available
  • 2010-02-20

Pirro Çako i jep fund historisë dy-vjeçare me Anjën, tenton të ribashkohet me Invën

Panorama PLUS redona sadikuNjë histori që nuk zgjati aq shumë sa pritej. Pirro çako i ka dhënë fund historisë së tij të dashurisë më Anjën, juristen të cilës i kushtoi këngën me titullin “Anjushka”, duke e bërë publike ndjenjën e tij në festivalin “Kënga Magjik

No Pic available
  • 2009-11-22

Pirro Çako, këngë për ribashkim me Inva Mulën, Adelina Ismajli me muzikë të vjedhur

 redona sadikuAi mund të jetë ulur në një moment reflektimi e ndoshta trishtimi, kur të gjithë kemi menduar se ishte një histori dashurie që tashmë ka marrë fund me shumë inat dhe urrejtje. Por jo, mesa duket për Pirro Çakon ka ende pikëpyetje në kokë, për arsyen e vërte

No Pic available
  • 2009-10-12

Pirro Çako, jeta e re me Anjushkën dhe një klip për të përjetësuar dashurinë

 redona sadikuNjë artist mund ta kthejë dashurinë në art. Ndoshta për këngëtarin Pirro Çako historia e dashurisë me juristen Anjeza ka marrë kaq vlerë sa ka vendosur ta sjellë dhe në klip. Procesi gjyqësor për divorcin nga bashkëshortja Inva Mula nuk e ka detyruar aspak t

No Pic available
  • 2009-02-01

Zbulohet Anjushka e vërtetë, e dashura 27-vjeçare e Pirro Çakos

Panorama PLUS Denisa Kraja“Dikush më tha emrin tënd zonjushe, sa pak për ty unë di”, janë dy nga vargjet pikante, që kantautori i njohur i ka kushtuar Anjës, vajzës me të cilën shoqërohet gati hapur dhe argëtohet fundjavave në lokalet e natës. Dhe Anjushka nuk është

No Pic available
  • 2008-11-24

Jonida: Jo më me këngë për drama dashurie

 Alma Mile Kur emri i saj prezantohet në skenë, pritet padyshim ndonjë çudi, por këtë herë ajo i kishte të gjitha parashikimet. Nuk është më vajza e ëmbël, me fustan sipas modës së fundit, por me një paraqitje tërësisht rebele. E tillë është kënga, por edhe look-u i