Rezultate te kerkimit per termin: +Anne +Marie

Total: 105
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.352Z

Anne Marie apo Jessie J e re (Foto/Video)

Skena botërore e muzikës duket se do ketë edhe një Jessie J të re. Anne Marie është emri i këngëtarës së re e cila ngjason shumë me të njohurën Jessie J nga vokali dhe nga dukja e saj në video-klipin e ri, transmeton Indekson

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.531Z

Anne-Marie-Lizin: Shqipëria ka ndryshuar dhe është transformuar dukshëm

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, priti dje ish-Kryetare e Senatit të Belgjikës, një nga senatoret më aktive në politikën belge, por dhe atë ndërkombëtare Anne-Marie-Lizin. Sipas njoftimi për shtyp, në takim Lizin tha se që nga vizita e saj e fundit e para pak viteve, Shqipëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.540Z

Kryeministri Berisha pret Senatoren belge, zonjën Anne-Marie-Lizin, ish Kryetare e Senatit të Belgjikës  

  Kryeministri Berisha priti në një takim Senatoren belge, zonjën Anne-Marie-Lizin, ish Kryetare e Senatit të Belgjikës dhe Koordinatore e Koalicionit Internacional kundër Dhunës dhe Krimeve ndaj Grave dhe Vajzave.  Zonja Lizin i uroi Kryeministrit Berisha fitoren e zgjedhjeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.885Z

"Kerkoj dike qe te vrase gruan e te dashurit tim"!

Nje amerikane u arrestua javen e kaluar pasi kishte kerkuar nepermjet internetit te angazhonte nje vrases me pagese per te vrare gruan legjitime te te dashurit te saj, njoftuan dje burime juridike. Anne Marie Linscott, 48 vjec me origjine nga Grand Rapids, ne Micigan (veri), propozoi ne faqen www.cr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.092Z

Edhe nje here Muzika 2 e Durasit

Java Teatrore e te Rinjve vijon me Muzika 2 te Marguerite Duras me regji te Najada Elmazit. Anne-Marie Roche dhe Michell Nollet takohen per here te fundit per te firmosur dokumentet e divorcit ne hotelin Evreux ne Paris. Pikerisht aty ku kane kaluar ditet me te bukura bashke. Ai eshte arkitekt i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.447Z

Drama shqipe në Paris

Vepra të tre dramaturgëve shqiptarë Jeton Neziraj, Teki Dervishi dhe Kasëm Trebeshina do të prezantohen në Paris, në një organizim të “Maison d'Europe et d'Orient” nga Parisi. Nga data 6 deri më 9 dhjetor të këtij viti, në Paris, në “Shtëpinë e Evropës dhe Orientit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.458Z

Pylli i Kasëm Trebeshinës ngjitet në skenën parisiene

“Shtëpia e Europës dhe Orientit”, e cila disa muaj më parë prezantoi përkthimin në frëngjisht të dramaturgut shqiptar Kasëm Trebeshina, “La Forêt”, ka vendosur që këtë vepër ta ngjisë në të njëjtën skenë si shfaqje premierë për muajin dhjetor për publikun francez, ku d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama