Rezultate te kerkimit per termin: +Anne

Total: 904
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.860Z

Anne Hathaway zhvishet serish

E embel dhe e rafinuar. Anne Hathaway u pelqye prej te gjitheve ne rolin e Andy Sachs ne "Djalli Vesh Prada", ndersa kritika ka thene fjale te mira edhe per interpretimin e saj si Mbreteresha e Bardhe ne "Liza ne Boten e Cudirave". Tani aktorja nxjerr ne pah edhe nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.935Z

Anne, e rrezikshme

Nga Express më 09 qershor 2011 në ora 13:24 Aktorja Anne Hathaway është e rrezikshme. Aktorja – e cila luan rolin e Catwoman në filmin e ri për Batmanin – ka treguar se di të përdorë shumë mirë armët vdekjeprurëse. Ajo ka ditur që të punojë më to pa ndihmën e ndonjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.370Z

Anne Sexton, Zonja e errësirës

Alda BardhyliDrita e studios së dr. Martin Orne rrinte ndezur deri pas mesnate. Në kolltukun e veshur me kadife në gjysmerrësirë, një grua me duart që kalonte shpesh mbi flokë, fliste për ndjesitë e saj. Një burrë duhet ta priste në shtëpi, fëmijët duhet të kishin fjetur, ndërsa n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.645Z

Mërzitet Anne

Nga Express më 20 gusht 2011 në ora 08:32 Aktorja Anne Hathaway është mërzitur duke e quajtur ikonë të stilit. Aktorja e filmit “The Devil Wears Prada”, që pritet të luajë edhe në filmin “One Day” thotë se dëshiron një nofkë tjetër. “Mërzitem kur me q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.093Z

Anne Hathaway tregon linjat e saj (FOTO)

Share Aktorja britanike Anne Hathaway është shfaqur në plazhin e Miamit, ku duket më e dobët se zakonisht. 29-vjeçarja ka treguar linjat e saj, pas dietës që është duke mbajtur për filmin e saj më të fundit. Për këtë film, aktorja është detyruar gjithashtu edhe që të presë shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.686Z

Princesha britanike Anne nesër viziton Kosovën

Prishtinë - Ambasada e Britanisë së Madhe në Kosovë, ka njoftuar se nga nesër e deri të premten Princesha britanike Anne do të vizitojë zyrtarisht Kosovën. Princesha Anne, gjatë vizitës së saj në Kosovë, ajo do të takojë Ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sporteve si dhe do të viz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.849Z

Princesha Anne, vijon viziten ne Kosove

Ne kuader te vizites se saj zyrtare ne Kosove, Princesha Anne, vajza e vetme mbretereshes Elizabeth II, e mbreterise se Bashkuar vizitoi Ministrine e Kultures, Rinise dhe Sporteve. Ajo u takua me ministrin e ketij dikasteri Valton Beqiri, i cili e njoftoi me gjendjen aktuale te sportit ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama