Rezultate te kerkimit per termin: +Anonymous

Total: 5625
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.816Z

Anonymous sulmojne banken

Grupi i hacker-ave i njohur si Anonymous njoftoi marrjen nën kontroll të faqes dhe të dhënave të ndjeshme të George K.Baum & Company, një prej bankave investuese më të vjetra në Shtetet e Bashkuara. Njoftimi i shpërndarë nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.100Z

Anonymous: Të premten, luftë Isis-it!

Një tjetër paralajmërim i Anonymous për të shpërthyer luftën-kibernetike kundër Isis. Kësaj here thirrja e betejës është lënë për të premten. "Ju kërkojmë të na ndihmoni që ta luftojmë Isis. Nuk ka nevojë të jesh pjesë e Anonymous, mund ta bëjnë të gjithë", ka qenë thir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.286Z

Video: Anonymous-ISIS-it: Po vijmë!

"Isis: po vijmë gjithnjë e më pranë padronëve të tu". Ky është paralajmërimi në videon e fundit të publikuar nga "OpParis", faqja në Tëitter që mendohet se i përket galaksisë së Anonymous, që ka qenë përgjegjëse edhe më parë për disa sulme informatike kundër profileve që k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.391Z

Anonymous premton vrasjen e Facebook

Disa pjesëtar të grupit të famshëm të Hacker-ave Anonymous, janë organizuar me një mision të ri, vrasjen e Facebook. Lajmërimi erdhi nga një video-kërcënim në Youtube. Grupi sulmon parregullsitë në privatësinë e p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.939Z

Anonymous i shpall lufte Izraelit

Grupi që bashkon një numër të panjohur piratësh kibernetikë, “Anonymous”, i shpalli luftë Izraelit duke publikuar online të dhënat e 5 mijë zyrtarëve izraelitë. Grupi i adresoi fillimisht mesazhin qeverisë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.313Z

Anonymous sulmojnë faqen e CIA

New York – Hacker-at e Anonymous nuk ndalen përpara asgjëje, ditën e djeshme kanë sulmuar faqen zyrtare të CIA. Grupi i hackera-ve i njohur me emrin Anonymous ka nxjerrë një lajmërim në Twitter “CIA Tango Down” ndërsa site i CIA ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.299Z

Anonymous pergjon FBI-ne

Grupi i hacker-ave i vetëquajtur “Anonymous”, publikuan në internet një bisedë të realizuar ndërmjet FBI-së dhe autoriteteve britanike të luftës kundër krimeve kompjuterike, ku këta të fundit diskutojnë mbi bashkërendi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama