Rezultate te kerkimit per termin: +Anthony +Martial

Meta: total 59 / total_found 59 / time 0.013 / keyword[0] anthony / docs[0] 1280 / hits[0] 1773 / keyword[1] martial / docs[1] 176 / hits[1] 255 /
Sndalet vrulli i United, super-Pogba çon Djajtë e kuq në Champions (Video)
  • 2019-02-09

Sndalet vrulli i United, super-Pogba çon Djajtë e kuq në Champions (Video)

Manchester United vazhdon të shkëlqejë si një superekip nën udhëheqjen e trajnerit norvegjez Ole Gunnar Solskjaer. Djajtë e Kuq kanë marrë  një tjetër fitore në Premier Ligë, pasi në mesditë triumfuan në fushën e Fulham me rezultatin 0-3. https://twitter.com/degeaunited20/status/10

Mourinhon e shkarkuan futbollistët e Manchesterit
  • 2018-12-22

Mourinhon e shkarkuan futbollistët e Manchesterit

Shkarkimi i Jose Mourinhos nga Manchester United vazhdon të jetë lajmi i ditës në medien britanike. Së fundi, tabloidët e vendit ishullor zbuluan prapaskenat e këtij shkarkimi, duke theksuar se ishin futbollistët ata që ndikuan në vendimin e drejtuesve të djajve të kuq për trajnerin por

Siti fiton derbin e Mançesterit, Arsenali zhgënjen sërish (Video)
  • 2018-11-11

Siti fiton derbin e Mançesterit, Arsenali zhgënjen sërish (Video)

Qyteti i Manchesterit ngjyroset në blu, pasi në Etihad Stadium ishte City i Guardiolës që bëri ligjin dhe mori një fitore 3-1 përballë rivalëve të qytetit, United. Qytetarët e nisën mjaft mirë takimin dhe gjetën golin që në minutën e 12, kur David Silva përfitoi nga një përgjumje

Manchester United nuk heq dorë nga Martial, i ofron një mal me para për rinovimin
  • 2018-11-09

Manchester United nuk heq dorë nga Martial, i ofron një mal me para për rinovimin

Manchester United nuk dorëzohet dhe i bën një propozim të ri sulmuesit francez, Anthony Martial për të rinovuar kontratën. Ish lojtari i Monacos i cili po luan rregullisht në këtë sezon dhe po gjen shpesh edhe rrugën e golit, është në skadencë kontrate me Djajtë e Kuq në verën e v

Chelsea-United, barazim mes tensionit në Stamford Bridge
  • 2018-10-20

Chelsea-United, barazim mes tensionit në Stamford Bridge

Spektakël, emocione dhe ankth deri në sekondën e fundit. Përfundoi në mënyrë dramatike supersfida e javës së 9-të të Premier League mes Chelsea-it dhe Manchester United, me Rose Barkley-it që me golin e tij në minutën e 96-të i ngriu buzëqeshjen në fytyrë Jose Mourinhon dhe bëri q

Mbijeton Mourinho, United realizon përmbysjen e madhe ndaj Newcastle
  • 2018-10-06

Mbijeton Mourinho, United realizon përmbysjen e madhe ndaj Newcastle

Manchester United u rikthye te suksesi, duke mposhtur me një përmbysje të çmendur Newcastlen në Old Trafford, me rezultatin 3-2, në një takim të jashtëzakonshëm, që mund të shërbejë si pikë kthese për djajtë e kuq. Skuadra e Benitezit shënoi dy gola të shpejtë në fillim të taki

Martial-Mourinho, përplasje për shkak të familjes
  • 2018-08-03

Martial-Mourinho, përplasje për shkak të familjes

Jose Mourinho dhe Anthony Martial kanë nisur një luftë të ftohtë që në gjysmën e dytë të sezonit të kaluar, e cila po përshkallëzohet në këto ditë vere. Sulmuesi francez mungoi në grumbullim në ditën e përcaktuar më herët nga klubi, pasi vendosi ti qëndrojë pranë bashkëshor