Rezultate te kerkimit per termin: +Antikrimit +Ekonomik

Total: 636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.856Z

Ministri i Brendshem Tahiri shkrin sektorin e antikrimit ekonomik

U kanë dalë në shteg. Për dy oficerë të antikrimit ekonomik për të cilët thotë se kanë dekonspiruar operacionin për paligjshmërinë e lojërave të fatit dhe basteve sportive, e ka çuar në shkrirje Policin e ant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.349Z

Shkrirja e antikrimit ekonomik, Berisha: Kishin përgjime për Ramën dhe kupolën rozë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ndaj shkrirjes së njësisë policore që merrej me hetimin e krimit ekonomik, duke e cilësuar këtë veprim si një hakmarrje dhe dënim kolektiv ndaj njësisë që sipas tij posedonte përgjime që inkriminojnë kryeministrin Rama dhe ministrat e PS. Komen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.063Z

Energjia arrestohet kreu i Antikrimit Ekonomik te SHISH

e Merkure 24 Dhjetor 20141237 pm p classwp-caption-textFoto IlustruesebrbrKreu i nje prej drejtorive te rendesishme te Sherbimit Informativ Shteteror eshte arrestuar per vjedhje te energjise elektrikebrSipas Policise zyrtari i arrestuar eshte Pjeter Kaci drejtor i Antikrimit Eko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.892Z

Ish-kreu i Antikrimit: Akuzat për falsifikim diplome, do ngre padi ndaj Didit

TIRANË- Ish-kreu i antikrimit ekonomik në Tiranë, Arjan Hoxha nëpërmjet një deklarate për shtyp bëri me dije se do të ngrejë padi ndaj Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Artan Didit dhe ekspertëve, pas akuzave të ngritura ndaj tij për falsifikim diplome. Akuzat për Arjan Hoxh�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.532Z

Tiranë, pranga Elezit, ish-drejtorit tëKrimit Ekonomik për ndërtim pa leje

TIRANE - Ish drejtori i antikrimit ekonomik në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, Ismail Elezi, është konfrontuar me shërbimet policore për shkak të një ndërtimi pa leje dhe ka përfunduar në qeli.Ngjarja ka ndodhur të shtunën në Allias, ku shërbimet policore të Komisariatit Nr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.775Z

Belgët trajnojnë 24 oficerë të antikrimit ekonomik

Ndihma Njëzetekatër oficerë të policisë shqiptare janë trajnuar nga ekspertët belgë mbi luftën kundër krimit ekonomik dhe financiar. Në zbatim të planit të veprimit “Për bashkëpunimin policor” midis Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit dhe Policisë Fed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.152Z

Balla: Ja diploma e falsifikuar eIsh-Shefit të Antikrimit Hoxha

TIRANË – Deputeti i PS-së, Taulant Balla deklaron se do t’i kërkojë Prokurorisë, ndjekje penale për ish-Shefin e Antikrimit Ekonomik, Arjan Hoxhën, për shkak të falsifikimit të diplomës së tij.Pas shumë debateve dhe pasi ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama