Rezultate te kerkimit per termin: +Antonio +Conte

Total: 666
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.641Z

Antonio Conte jep dorëheqjen

Antonio Conte ka dhënë dorëheqjën nga drejtimi i ekipit kampion të Juventusit në Itali. Conte kishte kontratë deri në qershor 2015 me Juventusin, klub me te cilin ai ka fituar tre kampionate. Italiani i ka habitur të gjithë me vendimin e tij pasi në maj e rinovoi kontratën. Klubi bër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.642Z

Juventus Antonio Conte jep doreheqjen

Një lajm i bujshëm vjen nga Italia. Antonio Conte nuk do të jetë më trajneri i Juventusit! Lajmi është zyrtarizuar nga klubi bardhezi dhe sipas mediave italiane shkak i përfundimit të aventurës së suksesshme të teknikut ka qen&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.855Z

Antonio Conte ne superforme

Antonio Conte “zbret” në  plazh duke na treguar një fizik të tonifikuar. Me një bark të sheshtë, edhe pse nuk shihen abdominalet, dhe me këmbë të tonifikuara duket se trajneri i Juventusit e ka kaluar me shumë sukses të asht&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.199Z

Antonio Conte: Në Angli, futbolli më i bukur

Antonio Conte duket se po tundohet nga kampionati anglez. Në një intervistë për revistën e FIFA-s, Conte u shpreh se aktualisht në Angli luhet futbolli më i bukur. Besoj se aktualisht në Angli luhet futbolli më i bukur, pastaj vijnë Spanja e gjermania, tha trajneri i skuadrës përfaqësue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.827Z

Martohet trajneri i Juventusit, Antonio Conte me Elisabetta-n (FOTO)

Entuziazëm i madh në Torino për martesën e Antonio Conte-s. Një turmë e tifozëve e priti trajnerin e Juventusit në kostum gri elegant në frontin e Kishës së Engjëjve në Torino. Tekniku arriti rreth 15:45 i shoqëruar nga nëna e tij me një makinë ari Maserati e shoqëruar nga dy priva

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.300Z

Zyrtare: Antonio Conte, trajneri i ri i Chelsea

Antonio Conte është zyrtarizuar si trajneri i ri i Chelsea. Tekniku aktual i kombëtares italiane të futbollit do të nënshkruajë një kontratë 3-vjeçare me "Blutë" e Londrës dhe do të nisë aventurën e tij të re menjëherë pas përfundimit të "Euro 2016". Gara për të marrë drejti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.169Z

Thuajse zyrtare, Antonio Conte trajneri i Chelsea

Tashmë mund të quhet thuajse zyrtare, Antonio Conte do të jetë trajneri i ardhshëm i Chelsea. Sipas asaj që raporton Corriere dello Sport, Roman Abramovich, e ka marrë vendimin dhe tashmë ia ka komunikuar futbollistëve të skuadrës. Këtë vendim manjati rus e kishte marë të premten e 26

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama