Rezultate te kerkimit per termin: +Apel

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.082Z

Mediu apel pushteteve vendore

Mediu apel pushteteve vendore E enjte 17 Janar 2013 1503 p styletext-align justify Mediu apel pushteteve vendoreMinistri i Mjedisit Fatmir Mediu ben pergjegjes pushtetet vendore per situaten e mbetjeve urbane ne bashki e komuna Gjate analizes vjetore kreu i Mjedisit u kujtoi vendoreve perg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.144Z

Prokuroria çon Gërdecin në apel

Share Prokurorët e dosjes “Gërdeci” thanë sot se do të apelojnë vendimin e Shkallës së Parë. Prokurorët pohuan se apelimi do të bëhet brenda 10 ditësh edhe nëse Gjykata nuk e zbardh vendimin e saj brenda të njëjtës kohë. Por edhe pse vendimi nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.859Z

Napolitano apel per qeveri

Napolitano apel per qeveri E diel 24 Mars 2013 1434 p styletext-align justify Napolitano apel per qeveriNdersa lideri i se majtes ne Itali Pierluixhi Bersani po vijon perpjekjet per krijimin e nje koalicioni qeveritar Presidenti Xhorxho Napolitano u kerkon te gjitha paleve qe te mendojne p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.964Z

Veliaj apel qytetareve

brbrNe takimin permbylles per njesite 7 9 dhe 11 te kryeqyteti kandidati i mazhorances per bashkine e Tiranes Erjon Veliaj apeloi qytetaret te votojne pasi sic tha ai dhe nje vote e vetme ben diferencen Sipas Veliajt me Lulzim Bashen ne krye te bashkise per 4 vite Tirana  nuk perfitoi asgje Ai u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.876Z

Min.Shëndetësisë apel qytetarëve të dhurojnë gjak

Në 1000 banorë vetëm 7 prej tyre dhurojnë gjak, kur nevoja për gjak për disa kategori qytetarësh është jetike. Ministrja e shëndetësisë ka bërë apel që të gjithë të kontribuojnë në shpëtimin e jetës së njerëzve në nevojë. TIRANE- Ministria e Shëndetësisë, u ka bër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.788Z

Bumçi, apel qeverisë: Ndihmoni të përmbyturit

Reshjet Bashkia e Tiranës kërkon ndihmë nga qeveria qendrore lidhur me familjet e përmbytura në periferi të kryeqytetit nga reshjet e shiut. Sipas deputetit të Partisë Demokratike, Aldo Bumçi, apeli për ndihmë i të paktën 3 mijë banorëve të njësisë bashkiake nr. 11 vazhdon të injo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.989Z

Nishani emeron Bendon ne Apel

Presidenti i Republikës ka deklaruar në Këshillin e Lartë të Drejtësisë se KLD-në në funksionimin e saj nuk e lidh asgjë me maxhorancat politike. Duke kërkuar pavarësi në KLD, Nishani tha se, ky Keshill solli modelin e pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama