Rezultate te kerkimit per termin: +Apelit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.963Z

FSHF kunder Apelit

Kaos në Federatën Shqiptare të Futbollit. Në ditën e debutimit të trajnerit të ri të përfaqësueses me Gjeorgjinë, FSHF edhe pse thuajse e gjitha jashtë, ka mbetur me kokën e kthyer tek vendimi i Komisionit të Apelit. Ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.885Z

Analiza e Gjykates se Apelit

Kryegjyqtari i Gjykates së Apelit, Alaudin Malaj  propozon për herë të parë kalimin e Gjykates së Apelit për Krimet e Rënda nën kompetence të gjykatës që ai drejton. ”Gjykata e apelit, si gjykata më e rëndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.355Z

Timoshenko, bojkot procesit të apelit

Ish-kryeministrja e Ukrainës, Julia Timoshenko, paralajmëron bojkotim të procesit të apelit, pasi është kundra masës së dënimit me 7-vite burg. Për të, procesi ishte bërë një shfaqje horrori, ndërsa nuk la pas dhe akuzat ndaj presidentit Viktor Janukoviç, pasi sipas saj, ai ka shkat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.152Z

Muja para Gjykatës së Apelit

Kryetari i komunës së Prizrenit, Ramadan Muja është paraqitur në Gjykatën e apelit. Për pak çaste pritet të fillojë seanca. Ndryshe, kryetari i Komunës së Prizrenit, Ramadan Muja, dhe pesë ish-zyrtarët komunalë të së njëjtës Komunë, më shumë se një vit pasi që janë dënuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.316Z

Prokuroria e Apelit: Gjykata na neglizhon

TIRANE- Prokuroria e Apelit vlerësoi sot gjatë analizës së punës një vjetore të këtij institucioni se ka qënë e pambështetur nga Gjykata e Apelit për politikat që ka prezantuar gjatë vitit 2009. Prokurori i Apelit, Shkelqim Hajdari gjatë prezantimit të raportit të punës vjetor ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.898Z

"Kontrollet, radha e Apelit Tirane"

Ministri i Drejtesise u pergjigjet gjyqtareve qe reaguan pas akuzave se benin biznes me profesionin e tyre dhe paralajmeron se pas Gjykates se Tiranes radhen per kontroll e ka Apeli. Ndersa ka marre pjese ne nje aktivitet kunder tortures ne hotel "Tirana International", Enkelejd Alibeaj tha se dekla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.535Z

Alaudin Malaj zgjidhet kryetar i Apelit

Tirane Gjate mbledhjes se djeshme Keshilli i Larte i Drejtesise ka miratuar gjithashtu disa vendime te rendesishme qe lidhen kryesisht me funksionimin e Gjykates se Apelit Tirane. Me shumice votash KLD zgjodhi dje kryetarin e Gjykates se Apelit Alaudin Malaj i cili ka mbajtur kete detyre si kryetar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama