Rezultate te kerkimit per termin: +Aplikimet

Total: 2820
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.301Z

Mbyllen aplikimet per master

Mbyllen aplikimet per master, per te sapo diplomuarit me sistemin e bolonjes, pagesat variojne sipas degeve nga 40 mije leke ne 70 mije leke, ndersa pranimet variojne nga 20 deri 150 vende.Si kriter perzgjedhes do te sherbeje mesatarja.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.215Z

Sot hapen aplikimet për Lotarinë Amerikane

Hapen sot aplikimet për Lotarinë Amerikane. Ambasada amerikane përmes një udhëzimi të posaçëm, janë detajuar të gjitha procdurat që duhet të ndiqen nga fillimi deri në fund. Aplikimet do të mbeten të hapura deri më 3 nëntor të këtij viti. Ora News ju përcjell kriteret e përcaktu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.420Z

Çelen aplikimet për kandidatët shqiptarë

22/12/2009  Universitetet në Francë Kandidatët e interesuar për ndjekjen e studimeve të larta në një nga universitetet franceze për vitin akademik 2010-2011 duhet të paraqiten për plotësimin e dosjes së aplikimit. Ambasada e Republikës së Francës në Tiranë ka publikuar e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.003Z

Mbyllen aplikimet për bordin drejtues të BSH-së

Kjo e marte ka shënuar afatin përfundimtar te aplikimeve per anëtar te Këshillit Mbikëqyrës se Bankës se Shqipërisë. 30 shtatori ishte dita e fundit per paraqitjen e kërkesave, te paralajmëruara nga kryeministri Edi Rama, ndërkohë qe vijojnë ende aplikimet per guvernator, proces ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.385Z

OSHE hap aplikimet për punësime

Tiranë - Operatori i Shpërndarjes së Energjisë hap aplikimet për vende pune në këtë kompani për shkak të shkarkimit të dhjetëra punonjësve që nuk kishin paguar energjinë. Kompania u bën thirrje inxhinierëve, elektricistëve, specialistëve të mesëm e të lartë në fushën e ener

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.905Z

Ambasada Amerikane: Ja kur nisin aplikimet për Lotarinë

Ambasada Amerikane jep lajmin e shumëpritur për shqiptarët, datën për aplikim të  lotarisë. Në njoftimin e publikuar në faqen zyrtare të Facebook, thuhet se aplikimet nisin me datën 3 tetor 2017. Përshëndetje, e keni dëgjuar lajmin? Programi i Lotarisë Amerikane 2019 hapet në d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.978Z

Konkursi Albanian ICT Awards, nisin aplikimet

Konkursi Albanian ICT Awards në fushën e teknologjisë së informacionit dhe komunikimit ka hapur dyert për aplikantët për të dytin vit radhazi. Për ministren e Inovacionit, Milena Harito, nisma të tilla nxisin konkurrencën individuale dhe kreativitetin e të rinjve. Dua të vlerësoj nism

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama