Rezultate te kerkimit per termin: +Aplikojeni

Meta: total 84 / total_found 84 / time 0.000 / keyword[0] aplikojeni / docs[0] 84 / hits[0] 119 /
10 produkte natyrale që e ndihmojnë lëkurën të qëndrojë gjithmonë e re
  • 2017-06-09

10 produkte natyrale që e ndihmojnë lëkurën të qëndrojë gjithmonë e re

Natyra është një minierë e vërtetë ari me produktet që na servir. Më poshtë kemi përzgjedhur 10 ingredientë shumë efektivë natyralë që do ta bëjnë fytyrën tuaj të duket gjithmonë  e re, duke sfiduar çdo teknikë fotoshopi. Janë kaq të thjeshta dhe të kudogjendura, saqë mund

Ju bien flokët? Përdorni lëng qepe
  • 2017-02-27

Ju bien flokët? Përdorni lëng qepe

Ju mbushet krehri me fije floku në mëngjes? Është shumë stresuese të shohësh çdo ditë që flokët tuaj po ju bien masivisht. Mijëra njerëz në të gjithë botën po përballën me rënien e flokëve. Të humbësh 5-70 fije floku në ditë, konsiderohet si diçka normale, por nëse kjo shi

8 përdorime të pabesueshme të aspirinës që ndoshta nuk i dini
  • 2017-01-22

8 përdorime të pabesueshme të aspirinës që ndoshta nuk i dini

E keni pyetur ndonjëherë veten nëse aspirina mund të përdoret për ndonjë gjë tjetër përveç lehtësimit të dhimbjes dhe gripit? Epo, ky medikament që mund të duket i zakonshëm, ka një sërë përdorimesh të vlefshme të cilat shumica e njerëzve nuk i njohin. Ja 8 gjëra të mahnitsh

Flokë të bukur me metoda natyrale
  • 2016-12-24

Flokë të bukur me metoda natyrale

Flokët janë gjysma e bukurisë së femrave dhe të gjitha dëshirojnë të kenë flokë të mrekullueshëm. Por, sa e mundur është kjo? Më poshtë po ju tregojmë disa produkte bimore që do ju ndihmojnë të keni flokë të bukur dhe të shëndetshëm. Kamomili Sistemi natyral më popullor pë

Maske me lekure shege per te mos u plakur kurre
  • 2016-12-16

Maske me lekure shege per te mos u plakur kurre

var fbShare url httpvizionplusalmaske-me-lekure-shege-per-te-mos-u-plakur-kurresize smallp styletext-align justifyE dinit qe shega eshte fruti qe nuk duhet te mungoje kurrsesi ne tryezen e Krishtlindjes dhe Vitit te Ri Pervec shkrirjes harmonike me te kuqen e festave ajo konsiderohet edhe si simbol

Deshironi floke me shkelqim Perdorni keto tre maska me vaj ulliri
  • 2016-12-12

Deshironi floke me shkelqim Perdorni keto tre maska me vaj ulliri

var fbShare url httpvizionplusaldeshironi-floke-me-shkelqim-perdorni-keto-tre-maska-me-vaj-ullirisize smallp styletext-align justifyVaji i ullirit mund te konsiderohet si mbreti i tryezes te cdo familje Ai permban antioksidante vitamina A dhe E te cilat jane shume te dobishme per te pershpejtuar rr

Arra dhe ajke qumeshti per nje fytyre plot shkelqim
  • 2016-11-25

Arra dhe ajke qumeshti per nje fytyre plot shkelqim

Transmetuar me 24112016 - 1952 Arrat dhe ajka e qumeshtit jane nje kombinim i fuqishem i cili i jep fytyres suaj shkelqim dhe heq njollat e erreta nga lekurabr br Ne rast se nuk jeni te vetedijshem per perfitimet qe fytyra juaj ka nga arra ja cfare duhet t