Rezultate te kerkimit per termin: +Apoel +Nicosia

Total: 60
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.964Z

PAOK-u huazon Kaçen tek APOEL Nicosia në Qipro

Ergys Kaçe ndryshon ambient. PAOK dhe APOEL Nicosia kanë gjetur gjuhën e përbashkët për transferimin e mesfushorit shqiptar në Qipro me formulën e huazimit. Sipas mediave helene, Kaçe do të luajë gjatë 6 muajve të mbetur të sezonit te skuadra më popullore dhe më e suksesshme e Qipros

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.689Z

Futbollisti i Apoel Nicosia humbi 3 dhëmbë në "Santiago Bernabeu"

Beteja në stadiumin "Santiago Bernabeu" i ka kushtuar jo pak mbrojtësit Paulo Jorge. Në tentativën për të markuar rreptë Cristiano Ronaldo,mbrojtësi i Apoel Nicosia është përplasur me shokun e skuadrës së tij, Boaventura duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.349Z

APOEL eliminon Lyonin

Ekipi qipriot, APOEL Nicosia, ka eliminuar nga gara më prestigjioze evropiane klubin francez, Lyon, pas penaltive ku hero u shpall portieri i skuadrës vendase. Vendasit e APOEL kaluan shpejt në epërsi. Stadiumi ndizet pas vetëm nëntë minutash lojë ku realizat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.460Z

APOEL, nuk i reziston Realit

Më në fund është dorëzuar befasia e këtij edicioni të Ligës së Kampionëve, APOEL Nicosia. Ekipi qipriot është mposhtur në shtëpi nga gjiganti evropian, Real Madrid me rezultat bindës, 0:3 – në ndeshjen e parë çerekfinale. Një hap të madh drejt kualifikimit në gjysmëfinale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.691Z

Oferte nga Apoel per Muratin

Nga Arben Shemili Lojtari i kombetares se Shqiperise Edvin Murati po gezon nje forme te mire me ekipin e tij Panserraikos,sic duket ai e ka lene pas demtimin dhe e ka marre plotesisht formen e tij optimale. Ne ekipin e tij eshte edhe goleshenuesi i ekipit me 5 gola, Para nje jave ne nje ndeshje mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.759Z

Liga e Kampioneve, Skënderbeu përballë APOEL

Është hedhur sot shorti i raundit paraeleminator të UEFA Champions League në Nyon të Zvicrës. Skuadra kampion Skënderbeu do të ndeshet me qipriotët e APOEL Nicosia në raundin e dytë paraeleminator, më 12 korrik në Korçë. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.338Z

Reali i madh kundër APOEL-it të vogël

Befasia e këtij edicioni të Ligës së Kampionëve, skuadra qipriote APOEL Nicosia ndeshet me Real Madrid në duelin e parë çerekfinal. Gjiganti spanjoll është favorit i padiskutueshëm por APOEL-i ka paralajmëruar se do të jep maksimumin. Në takimin tjetër, Benfica pret Chelsean. Rrugëti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama