Rezultate te kerkimit per termin: +Apolonin

Total: 150
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.843Z

KUPA: Laci barazon 0-0 me Apoloninë

/* */ Laçi barazoi pa gola me Apoloninë e Fierit (grupi A), por kurbinasve u mjaftoi ky rezultat për të kaluar midis tetë më të mirave të Kupës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.915Z

Fier, rruga që të çon Apoloninë fakt të pengon ta vizitosh

FIER - Parku i arkeologjik i Apoloninë është ndër destinacionit turistike më atraktive në qarkun e Fierit, por aksi rrugor që të çon në këtë park prej vitesh nuk njeh gjuhën e investimeve.Ky segment rrugor ndonëse është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.916Z

Fier, rruga që të çon në Apoloninë fakt të pengon ta vizitosh

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FIER - Parku i arkeologjik i Apoloninë është ndër destinacionit turistike më atraktive në qarkun e Fierit, por aksi rrugor që të çon në k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.754Z

Teuta përmbys Apoloninë në Durrës, ngjitet e dyta

TIRANE-Teuta ka përmbysur Apoloninë në Durrës dhe është ngjitur në vendin e dytë, kur mbeten pastaj edhe tri ndeshje në Kategorinë Superiore. Me këtë fitore, Teuta sheh më afër pjesëmarrjen në Ligën e Europës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.786Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.390Z

Artion Poci në fokusin e Tiranës

Artion Poci është një nga emrat e kërkuar nga Tirana. 23-herë kampionët, që e mbyllën edicionin pa asnjë nga dy trofetë, janë venë në gjurmët e mesfushorit të Dinamos. Fieraku 30-vjecar, i cili më parë ka luajtur edhe për Apolonin e Bylisin, kërkohet edhe nga Vllaznia. Poci ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.049Z

Superliga Vllaznia fitoi 3-1 ne Fier ndaj Apolonise

Pas Skënderbeut dhe Flamurtarit ja ku kemi edhe dy skuadra udhëtuese që ia dolën të fitonin në javën e 17-të të Superligës. Këto janë Vllaznia dhe Kastrioti që triumfuan, përkatësisht 3-1 ndaj Apolonisë dhe 2-1 ndaj Tomo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama