Rezultate te kerkimit per termin: +Apple +Watch

Meta: total 37 / total_found 37 / time 0.000 / keyword[0] apple / docs[0] 1549 / hits[0] 3916 / keyword[1] watch / docs[1] 1210 / hits[1] 1674 /
No Pic available
  • 2018-10-17

Gishtat ia prenë, kërkohet konsulli saudit që ndoqi torturat ndaj gazetarit

Policia turke kërkoi rezidencën e konsullit saudit pasi ai u regjistrua duke thënë se skuadra e goditur po i priste gishtat e gazetarëve: Bëni këtë jashtë; ju do të merrni mua në telashe ‘ Policia turke ka filluar kërkimet në vendbanimin e Konsullit Saudit në Stamboll pasi ka pre

No Pic available
  • 2018-10-13

Vrasja e gazetarit saudit, torturat janë regjistruar nga Apple Watch i tij

Gazetari saudit Jamal Khashoggi, i cili vdiq më 2 tetor, pas hyrjes në konsullatën e vendit të tij në Stamboll, mund të ketë regjistruar me Apple Watch momentin e torturimit dhe vrasjes së tij. Gazeta turke Sabah shkruan se pajisja është sinkronizuar me smartfonin e gazetarit, që e posedo

Apple prezanton iPhone-t e rinj, detajet e tre modeleve të reja
  • 2018-09-12

Apple prezanton iPhone-t e rinj, detajet e tre modeleve të reja

Pritja mbaroi. Për disa orë Apple, me një event të veçantë që do të transmetohet drejtpërdrejt në faqen e internetit të kompanisë, do të paraqesë produktet e saj të reja dhe, si gjithmonë, thashethemet ndjekin njëra-tjetrën. Sigurisht ky do të jetë themeli në të cilin Apple do

Apple, gati për iPhone 6.5. Më i madhi i realizuar ndonjëherë!
  • 2018-09-04

Apple, gati për iPhone 6.5. Më i madhi i realizuar ndonjëherë!

Versioni Plus i përditësimit të iPhone X do të shoqërohet nga një model 5.8 dhe një pajisje ekonomike 6.1 me një ekran LCD, por me teknologjinë Face ID. Megjithatë, ky i fundit mund të arrijë me një vonesë të vogël në treg. Tre modelet e reja Pak javë na ndajnë nga eventi ku Appl

No Pic available
  • 2016-12-30

Galaxy Note 7, kartëmonedha 500 euroshe 2016-ta ishte viti i tyre i fundit!

Ligjet për ruajtjen e mjedisit të miratuar gjatë 2016, disa vendime institucionale, evoluimi i teknologjive si dhe ndryshimi i modelit të konsumit kanë sjellë zhdukjen e disa objekteve të jetës sonë të përditshme. Fundi i videoregjistruesit Pas 60 vitesh ekzistence, videoregjistruesit nuk

Apple zbulon iPhone 7, rezistent ndaj ujit dhe bateri që zgjat shumë
  • 2016-09-09

Apple zbulon iPhone 7, rezistent ndaj ujit dhe bateri që zgjat shumë

Teknologji Prezantohet në San Françisko edhe Apple Watch seria 2. Celulari i ri do të kushtojë duke nisur që nga 649 dollarë Pritja tashmë ka përfunduar. Në skenën e Bill Graham Civic Auditorium të San Françiskos (SHBA), numri një i kompanisë Tim Cook, ka prezantuar të rejat e Apple-

No Pic available
  • 2016-09-07

Ja tek është/ Apple prezanton iPhone 7, nuk fut ujë dhe ka kufje pa fije

Foto 1 nga 19 Pas muajsh të tërë në pritje dhe pasi disa foto ishin zbuluar, Apple më në fund ka paraqitur iPhone 7 dhe një version të ri të Apple Watch. iPhone i ri 7 do të ketë kufje pa fije dhe do t'i zgjatë më shumë bateria, ndërkohë që iPhone 7 plus që është më i m