Rezultate te kerkimit per termin: +April

Total: 467
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.989Z

FOTOT/ April nuk përmbahet më

April Summers ka postuar disa foto super të nxehta në rrjetet sociale. Modelja britanike është thjesht super seksi.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.454Z

Ja si i uron April Summers fitoren Interit

Modelja angleze April Summers e ka deklaruar para shumë kohësh dashurinë e saj për Interin. Dhe në prag të ndeshjes derbi me Milanin ajo i ka uruar fitoren zikaltërve. Ja si ia ka uruar fitoren ajo beiaminëve të saj:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.371Z

FOTOT/ April, modelja seksi që tërboi San Siron

April Summers është një ndër modelet britanike më në zë të momentit që po ndjek karrierën në Milano. Ajo është tifoze e Interit dhe mbrëmjen e djeshme ndoqi në stadium skuadrën e zemrës. Pjesa e tifozëve meshkuj u përqendruan më shumë tek ajo se sa ndeshja.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.352Z

FOTOT/ Sirena seksi April nxjerr të pasmet e hatashme

Modelja britanike ka shpalosur gjithë arsenalin e vet në St.Barth. April Love Geary duket thjesht e hatashme!  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.030Z

Cleveland mbulohet brenda pak orësh nga dëbora

Qyteti i Cleveland, në Ohio është veshur në të bardhë. Dëbora e rënë përgjatë fundjavës, ka mbuluar të gjithë qytetin, duke rikthyer dimrin në mes të pranverës. Mediat vendase raportojnë se dëbora e papritur është shoqëruar edhe me erërat të acarta, duke i detyruar mijëra ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.940Z

KE nis negociatat me Kosovënpër MSA, Serbia hyn në BE

Të tjera rreth shkrimit /VD Kosova e Serbia:Ok marrëveshjes #Commission #Kosovo bit.ly/17RvoEL April 22, 2013 #EU #Serbia bit.ly/13q8b96 April 22, 2013 #Kosova April 22, 2013 April 22, 2013 LUKSEMBURG - Komisioni Evropian, miratoi sot propozimin që Serbisë t’i jepet data e fil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.940Z

Rama: Estrada e Berishës natën tregon idetë e kopjuara

Të tjera rreth shkrimit April 21, 2013 April 21, 2013 TIRANE - Kryetari i Partisë Socialiste ironizon deklaratat e kryeministrit sot pasdite në një tryezë të rrumbullakët me biznesmentët e tij. Rama thotë se Berisha kopjoi programin e PS-së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama